Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی چند طرح آموزشی و عمرانی در ساوه به بهره برداری رسید

با حضور مقیمی روز گذشته سه مدرسه خیرساز  و  یک سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ريال، دو پارک در شهرک علوی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 900 میلیون ریال و یک بازار روز در شهر ساوه به بهره برداری رسید و عملیات عمرانی دو مدرسه خیر ساز نیز آغاز شد.

مقیمی استاندار مرکزی در آیین تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز شهر ساوه، اظهار کرد: براساس قانون، تأمین هزینه تحصیل رایگان از وظایف دولت است اما دولت به تنهایی نمی‌تواند به نیازهای  آموزش کشور به طور کامل جامه عمل بپوشاند.

وی با بیان اینکه خیرین خداوند را شاکر باشند که توفیق صدقه جاریه را نصیب آنها فرموده است، گفت: به موازات کار دولت خیرین نیز اقدامات عمرانی بسیاری را در زمینه مدرسه سازی انجام داده‌اند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت خیرین و عزم ملی می‌توانیم مشکل افت قیمت نفت را به فرصتی برای رهایی از وابستگی به آن تبدیل کنیم.

وی تعامل خیرین و دولت را نشانگر اتحاد و همدلی بالای موجود بین این دو دانست و افزود: مردم علاقه فراوانی به امور عام‌المنفعه از جمله مدرسه‌سازی، احداث مسکن برای محرومان و خدمت در حوزه سلامت دارند و این نعمتی است که باید به خوبی از آن بهره‌برداری شود.

گفتنی است در این مراسم از چند خیر مدرسه‌ساز ساوجی با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است پروژه 12 کلاسه خیرساز سید ناصر ابطحی با مساحت دو هزار و 200 متر مربع، هنرستان نمونه نیکان کاوه با 9 کلاس، دبیرستان استعدادهای درخشان و سالن ورزشی ساوه در مجموع با 50 میلیارد ریال اعتبار احداث شده اند.

 دو پارک شهرداری ساوه نیز در مجموع با مساحت یک و نیم هکتارو یک میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار ساخته شده اند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها