Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی پایگاه اورژانس جاده ای خیر آباد اراک با کمک خیرین کلنگ زنی شد

روز گذشته با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و محلی مراسم احداث و کلنگ زنی پایگاه 115 اورژانس جاده ای خیر آباد اراک برگزار شد.

محمد حسین مقیمی در این مراسم با تقدیر از کار پسندیده خیر در تامین اعتبارات احداث این پایگاه جاده ای، افزود: کار خیر ماندگار است و تا سالهای سال مردم از این گونه افراد به نیکی یاد خواهند کرد.

ایشان ضمن اشاره به اهمیت انتقال مصدومیت در تصادفات جاده ای، گفت: درتصادفات جاده ای بسیاری از افراد به دلیل خونریزی مفرط فوت می کنند که اگر اینگونه مراکز در سطح جاده ها وجود داشته باشد می توانند در کاهش این تلفات موثر باشند.

مقیمی در پایان اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد کاهش تصادفات جاده ای باشیم و در صورت بروز تصادفات خدمات رسانی به مصدومان در کمترین زمان انجام پذیرد.

در پایان این مراسم از سوی استاندار لوح یادبودی به خیرین این پایگاه اهداء گردید.

در ابتدای این مراسم یکی از اعضای شورای اسلامی روستا نیز طی سخنانی برخی از مشکلات روستا از جمله فقدان زیر گذر را بیان و استاندار هم دستور رسیدگی به موضوع را صادر نمودند.

خاطر نشان می سازد پایگاه اورژانس جاده ای خیر آباد در زمینی به مساحت 200 متر مربع و زیربنای 120 متر با تامین اعتبار ساخت آن بالغ بر 100 میلیون تومان از سوی خیر آقای حاج ابراهیم حیدری ساخته خواهد شد و زمین این پایگاه نیز از سوی یکی دیگر از خیران به نام نعمت ا... ابطحی اهداء شده است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها