Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی مشکلات 7 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان اراک بررسی شد

با حضور محمد حسین مقیمی صبح امروز در کارگروه بررسی و رفع موانع و مشکلات اقتصادی و سرمایه گذاری در شهرستان اراک که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، مشکلات 7 واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه دولت یازدهم رونق تولید را راهکار اساسی خروج از رکود  اقتصادی می داند، اظهار کرد: باید با همکاری و کمک به مدیریت جدید کارخانه واگن پارس اراک  برای احیاء و  رفع مشکلات این شرکت  قدم های موثری برداشته شود.

وی ابراز کرد: قصد مدیریت جدید کارخانه واگن پارس حل مشکلات است که موفقیت آن، احیاء کارخانه و حفظ اشتغال به همکاری ما ارتباط دارد.

مقیمی با بیان اینکه کارخانه واگن پارس از کارخانجات قدیمی اراک است، عنوان کرد: این کارخانه ضمن اینکه امکانات و تجهیزات خوبی دارد با مشکلاتی روبرو می باشد که نیاز است با همکاری همه دستگاه ها این مشکلات مرتفع گردد.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه برای ایجاد شغل جدید 200 تا 300 میلیون تومان نیاز است، تصریح کرد: با توجه به اینکه 1500 نفر در این کارخانه اشتغال دارند رونق آن برای شهر اراک جنبه حیاتی دارد.

گفتنی است در این نشست مدیران شش واحد صنعتی دیگر شهرستان اراک از جمله فلز سازه اراک، پارس ماشین اراک، پتروشیمی رنگین، تعاونی تولیدی کارکنان کمباین، متحد پیشه اراک، رینگ چرخ آلومینیومی اراک  نیز مشکلات و موانع سرمایه گذاری در بخش تولید و اشتغال واحد تحت پوشش خود را با استاندار مرکزی مطرح کردند و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات آنها اتخاذ گردید. 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها