Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی مشکلات شهروندان استان به صورت حضوری بررسی گردید

محمد حسین مقیمی روز سه شنبه در پنجمین نشست ملاقات مردمی در اراک که درمحل استانداری برگزار شد، به مسائل و مشکلات 11 شهروند با حضور مدیران دستگاه های اجرایی رسیدگی کرد.

استاندار در این جلسه که سه ساعت به طول انجامید، ضمن بررسی مشکلات مراجعین، دستورات لازم را برای پیگیری و حل این مشکلات از طریق دستگاه های اجرایی صادر کرد.

استاندار مرکزی در حاشیه این دیدارها محدودیت منابع آبی و کمبود آب را از چالش های پیش روی کشاورزان عنوان کرد و افزود: برداشت غیر معمول از منابع آب و خشکسالی های اخیر موجب بروز این مشکل در کشور شده است و کشاورزان می توانند از روش هایی چون آبیاری تحت فشار و تغییر نوع محصول مناسب با نوع اقلیم مناطق به منظور حل این مشکل اقدام کنند.

وی توسعه متوازن استان را در گرو بهره وری صحیح از منابع و استفاده بهینه از همه ظرفیت ها، توانمندی ها و قابلیت های موجود دانست و تصریح کرد: از پتانسیل نخبگان و منابع انسانی توانمند و کارآمد باید در جهت توسعه همه جانبه استان استفاده بهینه شود.

درخواست دریافت تسهیلات بانکی از صندوق ذخیره در راه اندازی واحد صنعتی، تقاضای تغییر کاربری تجاری به فرهنگی برای ساخت فرهنگسرای خصوصی، کمبود آب و خشکسالی، مطالبات ایثارگری و طرح های کشاورزی و معدنی از جمله موضوعات مطرح شده در این دیدارها بود. 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها