Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی مشکلات راه و شهرسازی شهرستان محلات بررسی شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی نشست بررسی مشکلات راه و شهرسازی شهرستان محلات در محل استانداری برگزار شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: اداره کل راه و شهرسازی نقش مهمی در توسعه استان دارد و می تواند با تسهیل و تسریع در امور سرمایه گذاران به ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی کمک کند .

استاندار مرکزی بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران در سطح استان تاکید کرد و گفت: سرمایه گذاری از راهبردهای اصلی ایجاد اشتغال است و برای رفع معضل بیکاری در استان باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده شود.

زمانی قمی افزود: ایجاد شغل از وظایف اصلی ماست و به رفع بخشی از مشکلات جامعه کمک می کند لیکن اموری که به بحث  سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در سطح استان مرتبط می شود با دقت رصد شود و اجرای آنها با سرعت بیشتری انجام شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: استان مرکزی به نسبت دیگر استانها بلحاظ صنعتی بودن تاثیرات نامطلوب بیشتری از تحریم ها را متحمل شده است و ظرفیت های تولیدی و صنعتی استان به مراتب تاثیر نامطلوب و چالش عمیق تری را تجربه کرده اند، که در شرایط پساتحریم باید با استفاده هوشمندانه از فرصت ایجاد شده در جهت جبران کاستی ها و توسعه استان گام های موثری برداشته شود.

زمانی قمی بر اجرایی شدن قانون بطور صحیح تاکید کرد و گفت: بانکها باید با سرمایه گذاران تعامل و همکاری بیشتری داشته باشند و در شرایط پساتحریم نسبت به گذشته عملکرد متفاوتی را ارائه دهند.

فرماندار شهرستان محلات نیز در این نشست درخصوص مشکلات مسکن مهر ، تخصیص زمین دهکده ماهیان زینتی، واگذاری زمین برای احداث ساختمان فرمانداری و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان مطالبی را بیان کرد و مقرر شد: در ارتباط با مسکن مهر این شهرستان اداره کل راه و شهرسازی مبلغ 500 میلیون تومان به حساب شهرداری محلات واریز نماید، تا پایان مرداد ماه موضوع افزایش سطح تسهیلات پروژه های مسکن مهر شهرستان محلات از طریق بانک صادرات حل و فصل شود، موضوع کاهش نرخ سود بانکی پروژه 160 واحدی مکسن مهر که 80 واحد آن در مرحله فونداسیون است را بانک صادرات بطور مکتوب به فرمانداری محلات اعلام نماید و  ساختمان فرمانداری محلات در زمین مربوط به اداره کل راه و شهرسازی احداث شود و مکاتبات لازم از طریق فرمانداری محلات و اداره کل راه و شهرسازی صورت بگیرد.

گفتنی است مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز در این نشست مطالبی را بیان کرد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها