Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی مسائل و مشکلات شهر توره بررسی شد

زمانی قمی استاندار مرکزی روز گذشته در سفر غیر رسمی خود به شهر توره ، مسائل و مشکلات این شهر را مورد بررسی قرار داد و تصمیماتی اتخاذ نمود.

در سفر غیر رسمی استاندار مرکزی به شهر توره مسائل و مشکلات این شهر در نشستی توسط رئیس شورای اسلامی و شهردار توره مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و درخصوص آنها تصمیماتی اتخاذ شد.

در این نشست استاندار مرکزی دستور رسیدگی به مشکلات مسکن مهر شهر توره توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و انجام مطالعه برای احداث ایستگاه قطار این شهر را صادر نمود.

درخواست ایجاد ناحیه صنعتی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که مقرر شد موضوع از طریق شرکت شهرکهای صنعتی و دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مورد بررسی قرار گیرد و نتایج برای اتخاذ تصمیم ارائه شود.

احداث دانشگاه و مرکز درمانی و تامین نیازهای ورودی شهر توره از جمله روشنایی و خط کشی معابر از دیگر مواردی بود که در این نشست به آن پرداخته شد و استاندار مرکزی دستور بررسی و رسیدگی به آنها در اسرع وقت را صادر کرد.

گفتنی است زمانی قمی استاندار مرکزی در این سفر به  همراه  مشاور عالی و مدیر کل حوزه استاندار از مجتمع فرهنگی و باغ بزرگ هنرستان پنجعلی شهر توره نیز بازدید کرد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها