Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی مراسم اهداء 313 جهیزیه از سوی خیرین به نوعروسان شهرستان خمین برگزار شد

عصر دیروز با حضور استاندار مرکزی طی مراسمی که از سوی موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در محل مصلای شهرستان خمین برگزار شد، تعداد 1357 قلم کالا در قالب جهیزیه به 313 نوعروس این شهرستان اهداء گردید.

محمد حسین مقیمی در این مراسم ضمن تقدیر از این حرکت خداپسندانه گفت: کار خیر توفیقی است که خداوند متعال به بندگان خاص خود عطا می کند و هر کسی که در مقطعی از زندگی خود بتواند بخشی از علم، مال و ثروت خود را به صورت داوطلبانه در راه خدا و در اختیار سایرین قرار دهد قطعاً مشمول این توفیق الهی شده است.


وی با اشاره به وجود بیش از 400 سازمان مردم نهاد در استان افزود: وجود این تشکلها برای استان یک ظرفیت مردمی بسیار مهم است و ما نیز در استانداری و سایر دستگاهها سعی خواهیم کرد همه نوع حمایت اداری، حقوقی و قانونی را از این تشکلها انجام دهیم.


لازم بذکر است موسسه خیریه آبشار عاطفه ها از سال 1380 فعالیت خود را ابتدا در سطوح استانی و در شهر مشهد آغاز کرد و سپس با اخذ مجوز ملی از وزارت کشور در سال 1391 فعالیت خود را در سطح ملی گسترش داده و تاکنون با ایجاد 160 شعبه و نمایندگی در سراسر کشور جمعیتی بالغ بر 000/220 نفر را تحت پوشش دارد و یکی از بزرگترین موسسات خیریه است که در راستای حمایت از محرومین و نیازمندان فعالیت می کند.


همچنین یادآور می گردد نمایندگی استان مرکزی این موسسه نیز با مدیریت خانم حبیبی از سال 1391 با اخذ مجوز از استانداری مرکزی فعال شده و تاکنون با ارائه خدمات متعدد به محرومین در چند شهرستان شعبه دایر نموده و شعبه شهرستان خمین این موسسه در روز گذشته با حضور مسئولین افتتاح گردید.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها