Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی ساختمان اداری شرکت شهرکهای صنعتی شهرستان خمین به بهره برداری رسید

عصر دیروز با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و محلی، ساختمان اداری شرکت شهرکهای صنعتی شهرستان خمین مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

محمد حسین مقیمی در نشستی که در حاشیه این مراسم برگزار شد، گفت: تلاش ما بر این است که برخی از شهرستانهای کمتر توسعه یافته از جمله شهرستان خمین را در حوزه اقتصادی و صنعتی به سطح شهرستانهای صنعتی و توسعه یافته نزدیک کنیم.


ایشان ضمن تاکید به مدیران استانی برای بستر سازی مناسب و روان سازی قوانین و مقررات اداری در حمایت از سرمایه گذاران، افزود: برخورد خوب و شایسته مسئولین و مردم با سرمایه گذاران ، باعث ایجاد انگیزه و علاقه برای سرمایه گذاری در این شهرستان خواهد شد.


وی افزود: با توجه به اینکه خمین در موقعیت جغرافیایی خیلی خوب و مطلوبی به نسبت سایر شهرستانهای استان از جمله اراک ، ساوه و زرندیه قرار ندارد بر ایجاد فضای مناسب و جذاب و پیگیری مستمر از سوی مسئولین برای جذب سرمایه گذاران تاکید نمود.


لازم به ذکر است ساختمان اداری شرکت شهرکهای صنعتی با اعتباری بالغ بر 3800 میلیون ریال از محل اعتبارات منابع داخلی در زمینی به مساحت 290 متر مربع از سال 1390 شروع شده است.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها