Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی ساختان شهرداری شهر آوه شهرستان ساوه افتتاح و اولین شهردار این شهر معرفی شد

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر ، با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین ساختمان شهرداری شهر آوه شهرستان ساوه افتتاح و اولین شهردار این شهر معرفی شد.

محمدحسین مقیمی در مراسمی که در محل شهرداری شهر آوه برگزار شد ضمن تبریک دهه مبارک فجر، آغاز به کار شهرداری را به مردم این شهر تبریک گفت، افزود: از امروز این منطقه رسماً به شهر تبدیل می شود که امیدواریم این امر نیز مقدمه ای برای توسعه و پیشرفت این شهر باشد.

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر به عنوان پارلمان محلی مستقیم توسط خود مردم انتخاب می شود و لذا شهردار منتخب شورا نیز می بایست در برنامه ریزیها و فعالیت ها توجه ویژه ای به دیدگاه و مصوبات شورا و همچنین نظر مردم داشته باشد.

ایشان ضمن توصیه به مردم در خصوص مشارکت جدی در امر مدیریت شهری، افزود: شهرداری متعلق به خود مردم است و همه باید در اداره شهر حضور و مشارکت داشته باشند.

وی همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر خواست که در مدیریت شهری افق بلند مدتی داشته و در اجرای طرحهای شهری زیرنمای مناسبی پیش بینی کنند.

لازم به ذکر است ساختمان شهرداری و شورای اسلامی شهر آوه نیز با اعتبار دو میلیارد و 400 میلیون ریال  در دو طبقه و 400 مترمربع زیربنا ساخته شده به بهره برداری رسید.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها