Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی زنگ عاطفه ها در زرندیه نواخته شد

با حضور مقیمی صبح امروز زنگ جشن عاطفه ها در دبیرستان دخترانه فاطمیه شهر زاویه از توابع شهرستان زرندیه نواخته شد.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی در این مراسم اظهار کرد: دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه باید آراسته به فرهنگ نوع دوستی و دستگیری از نیازمندان باشند.         

وی افزود: این قشر از جامعه باید در کنار فراگیری تحصیل به مسایل پرورشی، اخلاقی و تربیتی اهمیت دهند و از این مهم غفلت نکنند.           

وی با بیان این که دانش آموزان در طول سال تحصیلی از کمک به دوستان ضعیف تر در بعد مادی و معنوی کوتاهی نکنند، اظهار کرد: این امر تأثیر بسزایی در رشد و تعالی آموزشی و پرورشی دارد.

وی بیان کرد: برخی خانواده ها از عهده تأمین مخارج تحصیلی فرزندان بر نمی آیند که باید با مساعدت یکدیگر مانع از ترک تحصیل آنان شویم.        

مقیمی گفت: هم اکنون ایران اسلامی به دانش آموزانی با سطح علمی بالا و آراسته به تربیت اصولی و ارزش های اسلامی و مسئولیت پذیر نیازمند است تا بتواند قله های رفیع رشد و ترقی را با سرعت بپیماید.

گفتنی است استاندار مرکزی در بدو ورود به شهر مامونیه، با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

همچنین دیدار با خانواده معظم سرباز شهید سرافراز ابراهیم کردی که در سال 60 در منطقه نوسود به درجه رفیع شهادت نائل آمده است و  برگزاری طرح تکریم از نخبگان قرآنی و برنامه های دارالقرآن کریم امام علی(ع) شهر زاویه، رونمایی از المان حضرت امام علی(ع) ، افتتاح نمایشگاه های صنایع دستی، تجسمی و کاردستی کودکان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نیز نرم افزار مدیریت کتابخانه سامان از دیگر برنامه های استاندار مرکزی در سفر به شهرستان زرندیه بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها