Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی جلسه هیأت امنای دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه برگزار شد

با حضور مقیمی صبح امروز جلسه هیأت امنای دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه  در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مقیمی استاندار مرکزی با اشاره به شرایط دانشگاه های علوم پزشکی اراک و ساوه، اظهار کرد: حل مشکلات این دانشگاه ها باید به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد و برای حل آنها تلاش شود.

وی افزود: برای تأمین بدهی های دانشگاه های علوم پزشکی اراک و ساوه باید راه حل مناسبی در نظر گرفته شود.

مقیمی با بیان اینکه ساختار دانشگاه های علوم پزشکی اراک و ساوه باید به نحو مطلوبی اصلاح شود، تصریح کرد: برای اصلاح ساختار این دانشگاه ها باید تصمیماتی اتخاذ گردد و مورد پیگیری قرار گیرد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: برای تامین حقوق کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اراک و ساوه باید منبع درآمدی در نظر گرفته شود.

مشاور وزیر و دبیر مجامع شوراها و هیأت های امنای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز اظهار کرد: با اجرایی شدن چارت سازمانی و تشکیلاتی می توان گام های بعدی مانند تأمین و جذب نیرو را دنبال کرد.

امین لو در خصوص جذب نیرو افزود: بر اساس سیاست وزارتخانه جذب نیرو امکان پذیر نیست و باید امور مختلف مانند نظافت و ارائه خدمات از طریق برون سپاری انجام شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دانشکده علوم پزشکی ساوه سال گذشته مستقل شده است،  این دانشگاه باید ارقام شاخص ها در سال 93 را مشخص و به اطلاع اعضا هیأت امنا برساند.

امین لو افزود: هیأت امنای دانشگاه باید هر روز در جریان امور قرار گیرد و برگزاری جلسات مستمر نشان دهنده فعالیت این دانشکده در زمینه های مختلف است.

گفتنی است در این جلسه نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز مطالبی را ارائه نمود و  15 مصوبه به منظور ارتقاء وضعیت آموزشی و پژوهشی شهرستان های ساوه و زرندیه مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها