Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان برگزار شد

مقیمی صبح امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: کارگروه های شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با 9 سرفصل کاری  تشکیل خواهند شد.

مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: کارگروه های شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با 9 سرفصل کاری از جمله تألیفاتی و انتشاراتی، تبلیغات و یادواره ها، برنامه ریزی و رسانه و اموربین الملل تشکیل خواهند شد.

مقیمی ضمن اشاره به فرارسیدن هفته بسیج، بیان کرد: بسیج متعلق به آحاد مردم است که با بهره گیری از روحیه بسیجی در سال های گذشته به خوبی بر رسالت خود عمل کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس بسیجیان با حضوری گسترده به نحوی شایسته از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کردند، تصریح کرد: هم اکنون بسیجیان در حوزه اقتصاد و فرهنگ حضور گسترده ای دارند و مسئولان نیز باید با بکارگیری روحیه بسیجی در این دو حوزه فعالیت و تلاش کنند.

استاندار مرکزی گفت: امروزه بسیجیان در دانشگاه ها و مدارس خالصانه و صادقانه برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت کرده و نقش خود را به خوبی ایفا می کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی هم گفت: کارگروه های شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با هدف یکسان سازی فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل می شوند.

گفتنی است ناخدا یکم کمیسر دریایی بهرام جعفری نیز در این جلسه مطالبی را بیان کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها