Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی جدیدترین دستاورد سوئیچ مخابراتی کشور در استان مرکزی رونمائی شد

با حضور استاندار مرکزی در پنجمین روز از هفته دولت جدیدترین دستاورد سوئیچ مخابراتی با عنوان آشنای اول برای اولین بار در کشور و در استان مرکزی رونمائی شد.

 

محمدحسین مقیمی در این آئین اظهار کرد: امروز از نظر مخابرات در وضعیت مناسبی قرار داریم هم از لحاظ نیری انسانی وهم تجهیزات و بسیاری از مواردی که قبلاً از خارج وارد کشور می شد امروز در داخل تولید می شود.

وی با تاکید بر ارتباط بیشتر دانشگاه با صنعت، تصریح کرد: باید دانشگاه با صنعت ارتباط و تعامل بیشتری داشته باشد و از یافته های علمی دانشگاه بطور عملی در صنعت استفاده شود و  این کاری است که باید در دراز مدت صورت بگیرد.

استاندار مرکزی گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته شرایط مالی خوبی نداشتیم  ولی با عملکرد خوب مدیران در هفته دولت شاهد افتتاح طرحها و پروژه های زیادی در سطح استان و کشور بودیم که قابل تقدیر است.

مقیمی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی باید برای عبور از رکود تلاش کنیم و شرکت مخابرات هم باید در این راستا کمک کند و تلاش بیشتری نماید.

گفتنی است هزینه تولید سوئیچ مخابراتی با عنوان آشنای اول 50 درصد مشابه خارجی است و قطعات و تجهیزات آن تولید داخل کشور می باشد که مانع از خروج ارز می شود و با توجه به انحصاری بودن نوع خارجی آن  موجب شکست انحصار می گردد.

 از مزایای آن می توان به تولید، نگهداری و رفع خرابی آسان و سریع اشاره نمود.

جدیدترین دستاورد سوئیج مخابراتی با عنوان آشنای اول  با ظرفیتهای 680 شماره –1216 شماره و1824 شماره به عنوان پایلوت برای کل کشور ارائه می شود.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها