Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی تعدادی از پروژه های عمرانی شهرستان محلات به بهره برداری رسید

با حضور استاندار مرکزی در هفتمین روز از هفته دولت دو واحد مرغداری 50 هزار قطعه ای گوشتی، آبرسانی به شهر نیم ور از سد کوچری و مجتمع فرهنگی - ورزشی نور شهرستان محلات به بهره برداری رسید و جایگاه سوخت cng محلات و ایستگاه تصفیه آب برداشتی محلات از خط انتقال سد کوچری کلنگ زنی شد.

با حضور محمدحسین مقیمی در هفتمین روز از هفته دولت دو واحد مرغداری 50 هزار قطعه ای گوشتی که هر کدام در سال 400 تن به تولید شهرستان اضافه می کنند در شهرستان محلات به بهره برداری رسیدند.

با بهره برداری مرغداری کشت و صنعت بهستان با کل سرمایه گذاری بیش از 22 میلیارد ريال و ایجاد اشتغال مستقیم برای 22 نفر و مرغداری مهرگان با کل سرمایه گذاری 15 میلیارد ريال و ایجاد اشتغال مستقیم برای 4 نفر مجموعاً در هفته دولت 2500 تن به تولید استان اضافه شد.

افتتاح مجتمع فرهنگی - ورزشی نور محلات از دیگر پروژه هایی است که به بهره برداری رسید، این مجتمع دارای باشگاه بدنسازی، سالن سونا و جکوزی و باشگاه بیلیارد می باشد که در 2400 متر زیربنا و با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ريال با سرمایه گذاری شخصی احداث شده است.

جایگاه سوخت تک منظوره cng محلات با ظرفیت کمپرسور 1500 متر مکعب، تعداد 3 دیسپنسر و 6 نازل با قابلیت تزریق سوخت 6 هزار متر مکعب، تعداد 1000 خودروی قابل سوختگیری در شبانه روز و صرفه جوئی روزانه 30 هزا لیتر بنزین کلنگ زنی شد.

همچنین ایستگاه تصفیه آب برداشتی محلات از خط انتقال سد کوچری با فرآیند فیلتر شنی، ظرفیت 100 لیتر در ثانیه به مساحت یک هکتار و اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ريال کلنگ زنی شد.

 آبرسانی به شهر نیم ور از سد کوچری محلات با اجرای خط انتقال آب 3800 متر، اعتبار 12 میلیارد ريال از محل اعتبارات داخلی شرکت آب و فاضلاب استان ، دبی برداشت 60 لیتر در ثانیه نیز به بهره برداری رسید .

گفتنی است استاندار مرکزی در  بدو ورود به شهرستان محلات مورد استقبال قرار گرفت و ضمن حضور در گلزار شهدای محلات و ادای احترام به مقام والای شهیدان با خانواده شهید حسین و اکبر آشوری دیدار کرد. 

شهید حسین آشوری در سال 1360  در عملیات بیت المقدس و شهید اکبر آشوری در سال 1361  در عملیات بدر به شهادت رسیدند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها