Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی تعدادی از طرح های سرمایه گذاری در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت

با حضور استاندار مرکزی صبح امروز در پنجمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی و تولیدی استان که در محل استانداری برگزار شد، مسائل و مشکلات تعدادی از طرح های سرمایه گذاری در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

محمد حسین مقیمی درخصوص احیاء 4500 هکتار زمین در شهرستان زرندیه، بیان کرد: از آنجا که در این زمین فعالیتهای خوبی در زمینه کشاورزی و دامداری صورت می گیرد لذا باید تلاش شود تا از این ظرفیت بخوبی استفاده گردد.

مقیمی ابراز کرد: برای احیاء این زمین باید از روشهای آبیاری نوین استفاده شود و محصولی در آن کشت گردد که کمترین میزان آب را نیاز داشته باشد.

استاندار مرکزی افزود: برای ایجاد مجموعه صنایع غذایی در این منطقه و همچنین صنایع تبدیلی حداکثر تلاش صورت پذیرد تا با تامین آب مورد نیاز شاهد انجام کار نمونه ای باشیم.

وی با اشاره به معوقات بانکی واحد های تولیدی در بانکها، گفت:تعیین تکلیف معوقات بانکی  تولید کنندگان بدهکار و همکاری بانک‌ها در اخذ مطالبات و دادن فرجه و اقساطی کردن بدهی‌ها می‌تواند بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی را رفع کند.

وی ادامه داد: اگر واحدهای تولیدی بدحسابی خود را به خوش حسابی تبدیل کنند و بخشی از بدهی را پرداخت کنند با همراهی سیستم بانکی تلاش می‌شود تا تولید کنندگان از این مشکلات رهایی یابند.

گفتنی است در این جلسه طرح های سرمایه گذاری تولید فروسیلیس در شهرستان ساوه، تولید پوشاک در شهرستان تفرش، مجتمع تفریحی و گردشگری در نیمور محلات، تولید فرو آلیاژ در ساوه و تولید قطعات اکستروژن آلومینیوم در اراک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها