Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی تجلیل از مربیان طرح صالحین بسیج سپاه روح الله صورت گرفت

همزمان با هفته بسیج مراسم تجلیل از مربیان طرح صالحین بسیج سپاه روح الله استان مرکزی با حضور استاندار مرکزی ، معاون سیاسی و امنیتی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اراک و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرای استان در تالار فارابی دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد برگزار شد .

در این مراسم استاندار مرکزی گفت : بسیج نامی پر آوازه است که در عرصه های مختلف تا ابد می درخشد .

وی اظهار داشت : دشمنان نظام با تهدید نرم و تهاجم فرهنگی باورهای دینی جوانان این مرز وبوم خصوصا کانون های خانواده را مورد هدف خویش قرار داده اند افزود : بسیجیان باید با معرفت و تفکر بسیجی و همچنین با درایت ، آگاهی ، مقابل این فتنه و آشوب بایستند و آن را سرکوب نمایند .

علی اکبر شعبانی فرد در خصوص بسیج از منظر امام خمینی (ره) گفت : بسیج نماد اجتماعی با ابعاد گوناگون است ، در این نگرش بسیج صرفا سازمان نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن باشد بلکه نمادی پاسخ گو به نیازهای اساسی و حیاتی جامعه اسلامی است که هماهنگی و پیوند با اجزای نظام را بر عهده دارد .

وی از دید مقام معظم رهبری جوانان بسیجی را مظهر ایثار ، فداکاری ، ایمان ، اخلاص ، پرچم دار عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و مظهر صبر و پایداری عنوان نمود و تصریح کرد : بسیج از دید مقام معظم رهبری شجره طیبه برومندی است که روز به روز ریشه دار می شود و شاخ و برگ آن در دل جوانان مومن و دیگر قشرهای ملت برومند ایران گسترده تر می شود.

شعبانی فرد در پاسخ به کسانی که معتقدند بسیج هدفی ندارد گفت : هدف بسیج و بسیجیان مبارزه با معضلات و اجتماعی ، امر به معروف و نهی از منکر ، حضور در عرصه های علمی و نرم افزاری ، همکاری با قوای سه گانه و ... می باشد .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها