Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی بهره برداری از طرح ها و پروژه های شهرستان تفرش آغاز شد

با حضور استاندار مرکزی در دومین روز از هفته دولت بهره برداری از طرح ها و پروژه های شهرستان تفرش آغاز شد.

با حضور استاندار مرکزی، معاونین استانداری و مدیران اجرایی این استان در دومین روز از هفته دولت در شهرستان تفرش، محور مواصلاتی تفرش - گیان، شرکت تعاونی ستوده بافت ابریشم تفرش و آمفی تئاتر روباز مرحوم علی حاتمی این شهرستان هر کدام در آئین جداگانه ای به بهره برداری رسیدند.

محور جدید راه مواصلاتی تفرش - گیان با هدف حذف نقاط حادثه خیر استان مورد بهره برداری قرار گرفته است که طول کل محور 14/750 کیلومتر و عرض آن 9 متر می باشد، و در 3/5 کیلومتر ورودی شهرستان تفرش به عرض 21/20 متر بصورت 4 باند اجرا گردیده است اعتبار این طرح در دو مرحله به مبلغ قرارداد اول 62 میلیارد و 412 میلیون و 500 هزار ریال و قرارداد دوم 71 میلیارد و 183 میلیون و 506 هزار و 809 ریال بوده است.

شرکت ستوده بافت ابریشم تفرش با 7 نفر عضو و اشتغالزایی 15 نفر در سال 93 تشکیل و هم اکنون به بهره برداری رسیده است و در راستای ایجاد اشتغال، عمران وتوسعه اقتصادی شهرستان و در سایه همکاری و مساعدت مسئولین شهرستان تشکیل گردیده و نیازمند حمایت و مساعدتهای مادی مسئولین می باشد. این شرکت در حال حاضر دارای 6 نفر بافنده و 3 نفر کادر مدیریتی و اداری است که در صورت دریافت کمکهای مالی کم بهره و بلند مدت امکان توسعه آن به میزان بالایی تا حد 30 نفر اشتغال مستقیم وجود دارد.

آمفی تئاتر روباز مرحوم علی حاتمی و اولین آبنمای موزیکال استان مرکزی واقع در آن با گنجایش یک هزار نفر با زیر بنای دو هزار و 100 متر مربع، با اعتباری بالغ بر 750 میلیون تومان نیز در شهرستان تفرش به بهره برداری رسید

گفتنی است استاندار مرکزی ابتدا با حضور در گلزار شهدای شهرستان تفرش به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و با خانواده شهید مجتبی محب علی دیدار نمود و در ادامه در مقبره پرفسور حسابی حضور یافت و  ضمن قرائت فاتحه به مقام والاي ایشان اداي احترام كرد

لازم بذکر است شهید محب علی در سال 1348 متولد شد و در 11 بهمن سال 66 در عملیات بیت المقدس به شهادت رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها