Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی از دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر استان تجلیل به عمل آمد

با حضور استاندار مرکزی از دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات نوروزی استان در محل استانداری تجلیل به عمل آمد.

محمد حسین مقیمی گفت: خدماتی که در ایام نوروز به مسافران داده شد ارزشمند بود و با تمهیدات دولت مسافرین در طول سفر از امکانات و خدمات بهتری نسبت به سالهای گذشته بهره مند بودند و استان مرکزی هم توانست در این ایام خدمات خوبی را به مسافران ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به مسافران نوروزی در استان مرکزی در دو بخش امکانات و آمادگی دستگاه ها انجام شد، بیان کرد: نهادها و دستگاه ها بسیار خوب و شایسته، وظایف خود را انجام دادند اما در بخش امکانات کاستی های زیادی وجود داشت که باید برای سال جاری بر طرف شود.          

مقیمی عنوان کرد: آثار باستانی و تاریخی بسیار زیادی در نقاط مختلف استان مرکزی وجود دارد که  باید برای معرفی این آثار و شناسایی بهتر مفاخر استان در سطح کشور برنامه ریزی هایی انجام شود و همچنین برای جذب گردشگران به این استان نیز باید تحولی در اماکن گردشگری بوجود آوریم.

استاندار مرکزی در پایان از خدمات دستگاههای اجرایی استان از جمله ادراه کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صدا و سیما، هلال احمر، شهرداریها، دهیاریها و شوراهای اسلامی روستا، اصناف و .... در ایام نوروز تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد: امیدوارم که در سالهای آتی استان مرکزی بیشتر مورد استقبال گردشگران قرار گیرد .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها