Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي همايش مديران و كاركنان حراست دستگاههاي اجرايي استان برگزار شد

با حضور استاندار مرکزی صبح امروز همایش مدیران و کارکنان حراست دستگاههای اجرایی استان در محل استانداری برگزار شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: رفتار و گفتار  مسئولان و بخشی از جامعه که مورد توجه مردم هستند  به دلیل منزلت و نقطه ای که در آن قرار گرفته اند ببیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه میثاق مخلوق و خالق قرآن کریم است، بیان کرد: در قرآن کریم به خوب سخن گفتن و سخن زیبا گفتن تاکید شده است که این مهم باعث افزایش تاثیری پذیری سخن در افراد می شود.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه قرآن کریم تکریم همه انسانها را سفارش کرده است، تصریح کرد:  در سخن گفتن باید سنجش و سنجیدگی آن را مورد توجه قرار دهیم و با متانت و صداقت صحبت کنیم.

زمانی قمی با بیان اینکه سخن ما باید بدور از ریا و نفاق  باشد و  از منطق و پشتوانه دینی نیز  برخوردار باشد، ابراز کرد: سخن شخصی که مسئولیت بخشی از جامعه را بر عهده دارد  در صورتیکه  دارای منطق و پشتوانه دینی باشد برای آن جامعه  موثر خواهد بود.

وی خطاب به مدیران حراست دستگاههای اجرایی استان ،تصریح کرد: شما در نقطه ای واقع شده اید که می خواهید از پاکی و درستی در جامعه دفاع کنید و این صفات نیکو را ترویج دهید و  در مقابل دشمنان سدی شوید تا نتوانند به جمهوری اسلامی و انقلاب  صدمه بزنند و در این جایگاه وظیفه شما سنگین است و اعمالتان با افراد دیگر متفاوت می باشد.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: کشور در شرایط اقتصادی ویژه ای بسر می برد و برای حل مشکلات اقتصادی کشور باید به سمت اقتصاد دانش محور و تولید محور پیش برویم که این مهم در اقتصاد مقاومتی نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

وی بیان کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی در استان و کشور با مشکلات عدیده ای روبرو هستند که باید در جهت حل آنها تلاش شود و با حفظ اشتغال موجود در شرایط پسا تحریم و شرایط پیش رو  و همچنین  حفظ مبانی مورد تاکید مقام معظم رهبری باید با ایجاد اشتغال جدید به اقتصاد رونق دهیم و معیشت مردم را به سمت نقطه مورد رضایت حرکت دهیم.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: فوری ترین مسئله ای که در کشور باید به آن پرداخته شود اقتصاد و خطر ناک ترین لشکر، لشکر بیکاری است.

زمانی قمی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو گفت: ما بعنوان مجموعه دولت برگزار کننده انتخابات هستیم و بارعایت تمام قوانین مصرح و مصوب به وظایف خود عمل می کنیم.

استاندار مرکزی عنوان کرد: هیچ چیز مهمتر از اجرای قانون در برگزاری انتخابات نیست و قوانین تکالیف مجریان و ناظران انتخابات را مشخص کرده است که باید طبق آن عمل شود.

زمانی قمی گفت:  ما بر برگزاری انتخاباتی پرشور و منطقی و رقابتی که مورد تاکید رهبری و دولت است، تاکید می کنیم و نتیجه آن هر چه باشد مورد  قبول است و ما در این زمینه تکلیفی نداریم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها