Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي كلنگ زني پروژه گازرساني به 15 روستاي شهرستان تفرش انجام شد

 همزمان با  هفتمين روز از هفته دولت و  با حضور استاندار مركزي كلنگ زني پروژه گازرساني به 15 روستاي شهرستان تفرش انجام شد.

همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی گازرسانی به 15 روستا در شهرستان تفرش با حضور استاندار مرکزی آغاز و کلنگ آن به زمین زده شد.

برای ایجاد و بهره برداری از این پروژه گازرسانی، 133 هزار متر شبکه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی اجرایی خواهد شد و 2 عدد ایستگاه تقلیل فشار TBSهر کدام به ظرفیت 2500 متر مکعب نیز نصب خواهد گردید.

همچنین برای ایجاد و بهره برداری از این پروژه گازرسانی 1172 عدد علمک گاز نیز نصب و راه اندازی خواهد شد.

برای ایجاد و بهره برداری از این پروژه گازرسانی 170 میلیارد و 641 میلیون ریال اعتبار هزینه خواهد شد که این میزان اعتبار از محل منابع داخلی شرکت گاز استان مرکزی تأمین خواهد گردید.

با ایجاد، بهره برداری و جایگزینی این سوخت پاک به جای دیگر سوخت ها در این 15 روستا، سالانه 2 میلیون و 344 هزار لیتر در مصرف فراورده های نفتی صرفه جویی اقتصادی خواهد شد.

همچنین با ایجاد و بهره برداری از این پروژه گازرسانی بیش از 1172 خانوار ساکن در روستاهای گزاوند، جلایر، بکلیک، کهلو علیا، دیزک، کندج، خانک، ابردر، دیزج، فریسمانه، ثمردشت، فلوجرد، دربر، زرجین و عزالدین در شهرستان تفرش از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد. معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها