Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي آيين روز مهندس در اراك برگزار شد

آقازاده استاندار مرکزی در آئین روز مهندس (5 اسفند ماه) در جمع اعضای سازمان نظام مهندسی استان که در سالن ستارگان اراک برگزار شد، گفت: ارتقا کیفیت و استحکام ساخت و سازها با بهره گیری از علوم روز مهندسی باید سرلوحه کار مهندسان استان باشد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: مهندسین باید با بهره گیری از علوم روز مهندسی و روش های نوین، نظارت صحیح و اجرای مناسب در ارتقاءکیفیت و استحکام ساخت و سازها تلاش کنند.

وی افزود: مصالح ساختمانی بعنوان ثروت ملی هستند لذا  باید در ساخت و سازها بخوبی بکار گرفته شوند تا بتوانیم در راستای اقتصادی پویا، فعال و مقاومتی حرکت کنیم.

استاندار مرکزی گفت: عمر مفید ساختمان ها باید افزایش یابد تا بعد از گذشت دو دهه شاهد تخریب منازل و ساختمانها نباشیم و در واقع اثری ماندگار ، با کیفیت و زیبا ساخته و ارائه شود.

آقازاده بیان کرد: جامعه مهندسین استان مرکزی به خصوص شهر اراک با بیش از 5 هزار مهندس یکی از سازمان های نظام مهندسی ساختمان بزرگ کشور است که تاکنون توانسته موفقیت های خوبی را ایجاد و ثبت نماید .

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: همه مسوولان استان و استانداری مرکزی و سایر شهرهای استان این آمادگی را دارند که بیش از پیش با سازمان نظام مهندسی ساختمان همکاری داشته باشند .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها