Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي آيين روز خبرنگار برگزار شد/ آقازاده:مسئولان در قبال اصحاب رسانه نقدپذير و پاسخگو باشند

آقازاده استاندار مرکزی در آیین تجلیل از خبرنگاران استان ، گفت: مسئولان و بدنه دستگاه های اجرایی استان باید با شفافیت فعالیت های خود را ارایه کنند و در قبال اصحاب رسانه نقدپذیر و پاسخگو باشند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: پاسخگویی مسئولان در برابر خبرنگاران به عنوان رکن اساسی حلقه ارتباط مردم و دستگاه های اجرایی است و هرچه نزدیکی و همراهی ملت و دولت بیشتر باشد اقتدار نظام اسلامی افزایش می یابد.

وی ادامه داد: یکی از رسالت های مهم مسئولان پاسخگویی به جامعه است که ایکی از شیوه های مهم آن استفاده از تریبون رسانه ای است. استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: امید می رود که مسئولان و خبرنگاران با آگاهی و عمل به وظایف خود و دوری از سوء نیت ها بیش از پیش در راستای پیشرفت و توسعه کشور تلاش کنند.

آقازاده گفت: پاسخگویی و مطالبه گری از جمله اختیارات مهم خبرنگاران است و این قشر از جامعه می توانند آزادانه در راستای بهبود شفافیت و آگاهی جامعه ارایه گزارش اقدامات و فعالیت های مسئولان در دستگاه های اجرایی را از آنان مطالبه کنند.

وی افزود: هوشمندی، مطالبه گری ، صراحت لهجه و تعهد در پیگیری خواست مردم ویؤگی اصحاب رسانه است و مسئولان باید با بهترین شکل آنان را در تکلیف سنگین اطلاع رسانی یاری دهند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: ۱۷ مرداد ماه روزی است که با نام خبرنگار مزین شده و برای قدردانی از مجاهدت ها و تلاش های فعالان عرصه خبر در جامعه بهترین فرصت است.

حجت الاسلام والمسلمین «عباس دانشی» افزود: خبرنگاران در طول چهار دهه گذشته و هشت سال دفاع مقدس با حضور در جبهه های حق علیه باطل و اهدای شهدا و جانبازانی اخبار و رشادت های رزمندگان اسلام را به گوش مردم و جهانیان رسانده اند.

در این آیین شماری از اصحاب خبر و پیشکسوتان این حوزه تجلیل شدند.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها