Portal_background_image

با حضور استاندار مجتمع گردشگري تاج محل در اراك افتتاح شد/استان مركزي آماده استقبال از ميهمانان نوروزي

زمانی قمی استاندار مرکزی در آئین افتتاح مجتمع تفریحی ،گردشگری تاج محل در اراک ، گفت: تمهیدات لازم برای میزبانی از مسافران نوروزی دراستان اندیشیده شده است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: مجموعه گردشگری تاج محل  می تواند در جذب و جلب گردشگر و همچنین ایجاد محیطی شاد و آرام  برای مردم که از مطالبات به حق آنها است، نقش موثری ایفا نماید.

وی افزود: این مجموعه با بکارگیری 120 نیروی تحصیل کرده که آموزش های مرتبط را نیز گذرانده اند آغاز بکار کرده است که جا دارد از کارآفرین این مجموعه و همچنین دستگاه های اجرائی  که در تسریع احداث این مجموعه نقش داشته اند تشکر و قدردانی کنم.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش ابراز کرد: استان مرکزی آماده استقبال و پذیرایی از میهمانان نوروزی است و در این راستا تاکنون 9 جلسه ستاد سفر تشکیل شده و 8 کمیته این ستاد نیز کار خود را بخوبی  پیش برده اند.

وی افزود: همه دستگاه های اجرائی استان به ویژه دستگاه های خدمات رسان نظیر بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی ، فرمانداران و بسیاری از مدیران در طول ایام  نوروز آماده خدمت رسانی به همشهریان و همچنین هموطنانی که به استان سفر می کنند ، می باشند.

زمانی قمی گفت: مدیریت ارشد استان نیز در ایام  نوروز با حضور خود در استان بر امور نظارت خواهد داشت.

گفتنی است مجموعه گردشگری تاج محل اراک با سرمایه گذاری 330 میلیارد ریال از سوی بخش خصوص در زمینی به مساحت یک هزار و 500 متر مربع به بهره برداری رسید. این مجموعه گردشگری سه هزار و 300 متر زیر بنا دارد و شامل بخش های مختلف استخر، کافی شاپ، رستوران ، خانه کودک و شهر بازی است. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها