Portal_background_image

با حضور استاندار دو طرح عمراني در خنداب به بهره برداري رسيد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی طرح آبرسانی و بهسازی معابر روستای آقداش شهرستان خنداب به بهره برداری رسید.

در دومین روز از سفر استاندار مرکزی به شهرستان خنداب؛ طرح آبرسانی به روستای آقداش با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیون ریال با عملیات اجرایی حفر یک حلقه چاه، تعویض شبکه داخلی آب به طول 20 کیلومتر و نصب 770 انشعاب خانگی، آبرسانی به روستای قاسم آباد با اعتباری بالغ بر سه هزار و 300 میلیون ریال و عملیات اجرایی اجرای خط انتقال آب و اجرای بخش از شبکه داخلی به طول 2 و هشت دهم کیلومتر به بهره برداری رسید.

معبر روستایی روستای آقداش با هشت هزار و 500 متر جدول گذاری، 25 هزار متر مربع زیر سازی، 18 هزار متر مربع آسفالت و 118 متر اجرای دیوار ساحلی بهره برداری شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی در مسجد امام جعفر صادق(ع) روستای آقداش شهرستان خنداب ، اظهار کرد: مردم ایران با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و حاکمیت حکومت اسلامی و معنوی به جهانیان ثابت کردند که مردم اربابان و حاکمان اصلی کشور هستند و اجازه دخالت به هیچ قدرتی در تصمیم گیری ها نخواهند داد. 

وی ادامه داد: هم اینک به برکت انقلاب اسلامی کشور به جزیره امن در منطقه و جهان تبدیل شده است و باید جوانان و نوجوانان مسلمان با سعی و تلاش در تحصیل علم، دانش، تحقیق و پژوهش و حرکت مجاهدانه در مرزهای علمی و فن آوری های روز دنیا ایران اسلامی را به الگویی برای سایر کشورها تبدیل کنند.

استاندار مرکزی بیان کرد: امروز پشتیبانی مردم از نظام و دولت، حضور حداکثری در صحنه های مختلف انقلاب و حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت تدبیر و امید، افزایش صادرات نفت از 900 هزار بشگه در سه سال و نیم گذشته به 2 میلیون و 500 هزار بشکه نمود پیدا کرده است.

زمانی قمی گفت: قبل از فعالیت دولت تدبیر و امید دولت در برابر فروش نفت مجبور به واردات کالاهای چینی به کشور بود ولی هم اینک با تلاش مسئولان ما می توانیم نفت تولیدی کشور را به هر نقطه از جهان صادر و ارزآوری حاصل از آن را وارد کشور کینم.

فرماندار شهرستان خنداب نیز در این نشست گفت: امسال با بهره برداری از 64 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 186 میلیارد ریال زمینه اشتغال برای 635 نفر در این شهرستان فراهم شده است.

حمید غیاثی افزود: 130 میلیارد ریال در سفر هیات دولت تدبیر و امید به استان مرکزی برای تعریض جاده ای و 30 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان شهرستان خنداب اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان مرکزی اعتباری که مقرر شده بود در مدت 2 سال به شهرستان خنداب اختصاص یابد در این سفر به یک سال کاهش یافت که بر این اساس بیمارستان این شهرستان به زودی تکمیل و آماده خدمت رسانی به مردم شود.

**** دیدار استاندار مرکزی با خانواده شهید والامقام ایوب کریمی
استاندار  مرکزی در دومین روز از دهه مبارک فجر در سفر به روستای آقداش شهرستان خنداب با خانواده شهید والامقام ایوب کریمی دیدار کرد.شهید ایوب کریمی متولد یکم شهریور ماه سال 1350 روستای آقداش در چهارم دی ماه سال 1365 در عملیات کربلای چهار به مقام والای شهادت نائل آمد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها