Portal_background_image

با حضور استاندار درس اخلاق مديران استان در محضر حضرت آيت الله دري نجف آبادي برگزار شد

با حضور استاندار مرکزی ، معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی کلاس درس اخلاق مديران در محضر حضرت آيت الله دري نجف آبادي برگزار شد.

حضرت آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: اجتماع عظیم مسلمانان در اربعین حسینی(ع) هیچ جای جهان در طول تاریخ سابقه نداشته است به طوری که بسیاری از اقلیت های مذهبی نیز در این آیین شرکت می کنند. 

وی ادامه داد: راهپیمایی اربعین حسینی(ع) نمادی برای جهان اسلام است که پیام وحدت، همگرایی و آزادی خواهی را در خود دارد و این مهم دشمنان را به شدت به هراس می اندازد. 

امام جمعه اراک گفت: تامین امنیت و نظم کامل برای راهپیمایی اربعین تکلیفی مهم برای تمامی ارکان اجرایی و انتظامی و امنیتی است و باید بهترین شرایط برای زائران حسینی در این ایام فراهم باشد. 

آیت الله دری نجف آبادی در ادامه سخنان خود انقلاب اسلامی را یادگار ارزشمند امام راحل و شهدای گرانسنگ انقلاب و دفاع مقدس دانست و گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید همه برنامه های خود را برای نیل به اهداف و آرمان های نظام اسلامی تدوین کنند. 

وی ادامه داد: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی باید روحیه انقلابی گری را در وجود خود تقویت کرده و با خلوص نیت و جلب رضایت خداوند، خدمت بی منت را سرلوحه امور خود قرار دهند. 

امام جمعه اراک با اشاره به چهارم آبان و سالروز تاریخی سخنرانی امام راحل در اعتراض به قانون کاپیتولاسیون نیز گفت: امت آگاه ایران اسلامی از همان روز به آرمان های استکبار ستیزی و استقلال طلبی امام راحل گرایش پیدا کردند و امروز بعد از گذشت بیش از 50 سال همچنان پشتیبان و حامی ارزش های والای نهضت انقلاب اسلامی هستند. 

آیت الله دری نجف آبادی افزود: منابع ملی کشور باید در راستای تولید، اشتغال، ارتقای بهره وری و تولید ناخالص ملی هزینه شود و دستگاه های نظارتی نیز با گسترش دامنه نظارتی و رصد خود باید از هدر رفت اموال مسلمین جلوگیری کنند و با متخلفان با جدیت برخورد کنند. 

گفتنی است درس اخلاق مدیران استان مرکزی هر دو هفته یکبار روز های چهارشنبه در محل بیت نماینده ولی فقیه در این استان برگزار می شود. 


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها