Portal_background_image

با حضور استاندار تفاهم نامه سرمايه گذاري مشترك با اتاق بازرگاني چين منعقد شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی در محل نمایندگی اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری خلق چین در تهران، تفاهم نامه سرمایه گذاری مشترک برای ایجاد شهرک گردشگری و سلامت درشهر تفرش با اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری خلق چین منعقد شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی ضمن تبیین ظرفیت ها و استعدادهای استان مرکزی، اظهار کرد: استان مرکزی دارای ظرفیت های فراوانی در بخش صنعت، خدمات و کشاورزی وگردشگری و فرهنگی است و به لحاظ واقع شدن در شاهراه کشور از  زیرساخت‌های مناسب حمل و نقل ریلی و جاده‌ای، فرودگاه، ظرفیت‌های متعدد در گمرک و شهرکها و نواحی متعدد صنعتی برخوردار است .

استاندار مرکزی با اشاره به ظرفیت های گردشگری و تاریخی استان، بیان کرد: این استان علاوه بر توسعه صنعتی و کشاورزی استانی است که به لحاظ تاریخی  در کشور ایران جایگاه ویژه ای دارد و بخش بزرگی از تاریخ ایران از علوم مختلف از این سرزمین رشد کرده و این استان دارای آثار تاریخی با ارزشی است که نشان از تمدن بزرگ در این خطه و تمدن ایرانی دارد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری خلق چین نیز درخصوص علائق و رغبتهای این اتاق برای سرمایه گذاری در استان مرکزی توضیحاتی را بیان کرد و استاندار مرکزی در جریان تمایلات اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری خلق چین برای سرمایه گذاری در استان قرار گرفت.

در ادامه تفاهم نامه سرمایه گذاری مشترک برای ایجاد شهرک گردشگری و سلامت در شهر تفرش بین استانداری مرکزی، کارآفرین ایرانی و اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری خلق چین امضاء شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها