Portal_background_image

با حضور استاندار آيين يوم الله 13 آبان در اراك برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی ، حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان،جمعی از مسئولان و مردم ولایتمدار شهر اراک آیین یوم الله 13 آبان در مصلی بیت المقدس این شهر برگزار شد.

جت الاسلام «کاظم سپاسی» در  اجتماع بزرگ ضد استکباری 13 آبان در مصلی بیت المقدس اراک، ااظهار کرد: اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده که رزمندگان اسلام در سه کیلومتری محل استقرار نیروهای آمریکایی به جنگ با داعش می روند و با اقتدار آنها را شکست می دهند.

وی ادامه داد: در نشست های حساس سران کشورهای سوریه و عراق، نیروهای آمریکایی هیچ نقشی ندارند و حرف اول و آخر در مناسبات سیاسی منطقه از سوی نمایندگان جمهوری اسلامی ایران بیان می شود و این قدرت نرم افزاری و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون خون مطهر شهدا و آرمان های مقدس امام راحل است.

امام جمعه موقت اراک با بیان اینکه آمریکای جنایتکار در سراشیبی زوال قرار گرفته است، بیان کرد: شیطان بزرگ با حفظ ظاهر بر جهان حکمفرمایی می کند اما جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و صلابت از مواضع و حقوق ملت دفاع می کند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها از مدت ها قبل اعلام کرده بودند که تمام تحریم های گذشته را باز می گردانند اما در روزهای گذشته هشت کشور جهان را از تحریم نفتی ایران مستثنی کردند و تنها دلیل این اقدام آمریکا عظمت و اقتدار کشور ایران است.

حجت الاسلام سپاسی افزود: آمریکای جنایتکار در 40 سال گذشته در تمام توطئه هایی که بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمیل کرده، شکست خورده و در مقابل جمهوری اسلامی ایران هر روز قدرتمندتر از گذشته سیاست های خود را به پیش می برد.

وی اظهار داشت: در جریان جنگ تحمیلی، آمریکای جنایتکار با تمام ظرفیت خود از رژیم بعثی عراق حمایت کرد اما پیروزی نهایی نصیب رزمندگان اسلام شد و اجازه دست درازی حتی به یک متر از خاک ایران اسلامی به دشمن داده نشد.

رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی گفت: همچنین آمریکای جنایتکار از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران را تحریم اقتصادی کرد اما امروز بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران شعار هیهات منا الذله سر می دهد و عنوان می کند به هیچ عنوان سر تسلیم مقابل توطئه های شیطان بزرگ فرود نمی آورد.

وی ادامه داد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور ایران رتبه 72 علمی جهان را داشت اما امروز با اقتدار هر چه تمامتر بر جایگاه شانزدهم علمی کشور تکیه زده و این موفقیت های روز افزون نظام اسلامی باید از سوی رسانه ها در جامعه داخلی و جهانی منعکس شود.

حجت الاسلام سپاسی اظهار داشت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 85 هزار مستشار آمریکایی در ایران فعالیت می کردند و متخصصان و مهندسان ایرانی حق باز و بسته کردن حتی یک پیچ را هم نداشتند.

رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی افزود: آمریکای جنایتکار از کودتای 28 مرداد تا کنون از هر ابزاری در جهت ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده اما نه تنها هیچ یک از برنامه های شیطان بزرگ بر علیه جمهوری اسلامی ایران به ثمر ننشسته، بلکه آگاهی و هوشیاری روز افزون ملت ایران را به دنبال داشته است.

حجت الاسلام سپاسی با تشریح آیات 118 و 120 سوره مبارکه آل عمران نیز گفت: خداوند متعال در این آیات نورانی می فرماید که دشمنانتان را محرم اسرار خود قرار ندهید چرا که آنها از هر کمبود و نقصی بر شما کوتاهی نمی کنند و از پیشرفت و توسعه شما نیز به خشم می آیند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها