Portal_background_image

با حضور استانداری مرکزی انجام شد :کلنگ زنی مجتمع کارخانجات گروه صنعتی 800 هزار تنی فولاد خمین

مجتمع کارخانجات گروه صنعتی 800 هزارتنی فولاد خمین (زیر مجموعه گروه صنعت و معدن بنیاد تعاون ناجا)صبح روز پنج شنبه باحضور استاندار مرکزی و جمعی ازمسئولین استانی درشهرستان خمین کلنگ زنی شد.

استاندار مرکزی در این مراسم ضمن اشاره به جایگاه شهرستان خمین آن را یادگار امام راحل عنوان و اظهار داشت: استان مرکزی از نظر موقعیتی از رتبه های شاخصی در سطح کشور برخوردار است و شهرستان خمین نیز هم از لحاظ معنوی هم به لحاظ موقعیت اقتصادی منحصر به فرد است و باید آن را در شان نام و آوازده امام راحل بسازیم.
علی اکبر شعبانی فرد افزود: باتوجه به مصوبات اخیر دولت در ایجاد محورهای مواصلاتی (جاده ای – ریلی) همچنین جانمایی مناسب کارخانه تولید فولاد و نیز وجود امکانات مورد نیاز( آب، برق و گاز)، تولید این محصول مورد نیاز کشور با سرعت انجام خواهد شد.
وی همچنین خواستار همکاری کلیه دست اندرکاران و مسئولین امر خصوصا بانک سپه به منظور تصویب منابع مالی در کارگروه مربوطه شد .
استاندار مرکزی در ادامه به موقعیت مطلوب استان در تولیدات کالاهای خاص و استراتژیک اشاره کرد اظهار داشت: استان مرکزی در بسیاری از صنایع های حساس منحصر به فرد است و بسیاری از کالاهای مهم و استراتژیک را به بسیاری از کشورها صادر میکند.
وی تولید بنزین در پتروشیمی شازند، تولید سرسوزنهای پزشکی، تولید محصولات غذایی، تولید ال پی جی، تولید الیاف مصنوعی را از جمله محصولات تولیدی استان برشمرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها