Portal_background_image

با حضور استاندار؛ سه طرح آموزشي خير ساز در ساوه به بهره برداري رسيد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی سه طرح آموزشی خیر ساز در شهرستان ساوه به بهره برداری رسید.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: انفاق و مشارکت خداپسندانه در امور آموزشی ضمن برخورداری از اجر و ثواب ارزشمند، در توسعه و تعمیق نظام آموزشی کشور تاثیرگذار است.

وی افزود: توسعه نظام آموزشی و فرهنگی در کشور نیازمند تعریف و تدوین برنامه های مختلفی است که تامین سرانه فضای آموزشی یکی از این برنامه هاست.

استاندار مرکزی عنوان کرد: خیران نیک اندیش با مشارکت خداپسندانه خود در امور آموزشی به عنوان یاریگر دولت در پیگیری سیاست های خدمات رسانی تلاش می کنند.

وی افزود: استان مرکزی به عنوان یکی از استان های پیشقراول در عرصه مشارکت خیران در بخش های مختلف از جمله مدرسه سازی است.

گفتنی است این طرح ها با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال توسط دو تن از خیران نیک اندیش ساوجی در شهرک علوی شهرستان ساوه بهره برداری شد.
بهره برداری از دبستان 12 کلاسه نیکان کاوه با زیر بنای یک هزار و 350 مترمربع از جمله طرح های آموزشی خیر سازی محسوب می شود که دارای بخش های مختلف نمازخانه، آزمایشگاه و دیگر بسترهای مورد نیاز برای تحصیل دانش آموزان است.

دبیرستان دوره اول متوسطه 12 کلاسه نیاکان کاوه به مساحت یک هزار و 350 مترمربع مترمربع شامل کارگاه رایانه، آزمایشگاه و محوطه‌سازی مطلوب آموزشی توسط دو خیر نیک اندیش ساوجی و با مشارکت نوسازی مدارس بهره برداری شد.

کارگاه آموزشی با مساحت 180 مترمربع با هدف مشارکت بیشتر دانش آموزان در علوم و فنون مختلف از دیگر طرح های بهره برداری شده بود.
یادآور می گردد معاون استاندار  و فرماندار شهرستان ساوه نیز در این آئین سخنانی را بیان کرد و در پایان از دو تن از خیران نیک اندیش ساوجی و بانیان ساخت سه طرح آموزشی خیر ساز شهرک علوی شهرستان ساوه تجلیل شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها