Portal_background_image

با حضور استاندار؛ خانه قديمي امام خميني(ره) در خمين گلباران شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان و اقشار مختلف مردم همزمان با نخستین روز از دهه فجر خانه تاریخی امام راحل در خمین گلباران شد.

 نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار و اعضای شورای اداری این استان در این آیین محل تولد معمار کبیر انقلاب اسلامی را عطرافشانی و غبارروبی و بار دیگر با آرمان های بلند این شخصیت بزرگ تاریخی تجدید میثاق کردند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در حاشیه این آیین که همزمان با نواختن زنگ انقلاب برگزار شد، گفت: آگاهی مردم در حیات چهل ساله انقلاب اسلامی توانسته توطئه های شوم دشمنان را خنثی و آنان را ناامید کند.

آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» افزود: رسانه های بیگانه به عنوان ابزار دشمنان نظام اسلامی همواره کوشیده اند در قالب جنگ نرم علیه انقلاب و رهبری تبلیغات منفی انجام دهند.

وی ادامه داد: ملت هوشیار و رسانه های سختکوش و مقتدر کشور با بصیرت و وحدت در مقابل بلندگوهای دشمنان ایستاده اند و نظام اسلامی با افتخار راه خود را می پیماید.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: نهال انقلاب شکوهمند اسلامی با فداکاری مردم و رهبری مقام معظم رهبری امروز به شجره طیبه مثمره تبدیل شده است.

آیت الله دری نجف آبادی یادآور شد: اقشار مختلف مردم، نظام و مسئولان در چهار دهه اخیر فراز و فرودهای بسیاری داشته اند او از آن درس استقامت در برابر ظلم آموخته اند.

وی افزود: نظام اسلامی کارنامه درخشانی از استقلال، آزادی ،جمهوری اسلامی و پیشرفت های بسیاری در حوزه های عمرانی، بهداشتی، علمی و زیربنایی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: این پیشرفت ها با حمایت آحاد مردم و ایثار گری های شهدا به دست آمده است.

آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: درکنار پیشرفت های نظام نواقص و مشکلاتی نیز وجود دارد که با توکل به خدا و اعتماد ملی باید سرمایه های کشور حفظ و مشکلات حل شود


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها