Portal_background_image

استاندار مركزي: بايد براي مشاركت در انتخابات يد واحده باشيم

آقازاده استاندار مرکزی در نشست شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان، گفت: باید برای مشارکت در انتخابات ید واحده باشیم و تلاش کرد تا مردم در پای صندوق رای مشارکت حداکثری داشته باشند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: همانطور که در انتخابات گذشته در کنار هم بودیم باید در انتخابات 98 و 1400 هم در کنار یکدیگر باشیم.

وی اظهارداشت: باید تلاش کرد همان طور که مردم در انتخابات گذشته شرکت پرشور داشتند در انتخابات آینده نیز حضوری منسجم داشته باشند.

استاندار مرکزی در ادامه گفت: کسی در شرایط فعلی، جریان های اصلاح طلب و اصولگرا در خارج مرزهای کشور، نمی شناسد همه باید بکوشند تا با وحدت و برنامه ریزی زمان را پشت سرگذاشت.

آقازاده افزود: هر زمانی که بحث وحدت و امنیت ملی در کشور مطرح می شود، اصلاح طلب و اصولگرا ندارد همه باید متحد در مقابل هر نوع شکاف و توطئه بدخواهان نظام یایستند.

وی اظهار داشت: امروز اگر کسانی که علیه کشور توطئه می کنند و برکشور مسلط شوند در فعالیت های سیاسی از دو طیف مطرح کشور استفاده نخواهند کرد.

آقازاده ادامه داد: شرایط کشور در تحریم و هجوم اقتصادی دشمن حساس است و در سالی قرار داریم که انتخابات پیش رو است باید کاری کرد تا همان انگیزه که انتخابات گذشته در انتخابات امسال نیز متجلی شود.

استاندار مرکزی گفت: دولت در برخی امور ضعف هایی دارد و در برخی امور هم قوت دارد اما باید این بحث در انتخابات کنار گذاشته شود و در کنارهم انتخابات را با مشارکت بالا برگزار کنیم.

آقازاده افزود: دولت فعلی در مسائل سیاسی چون با عنوان دولت اعتدال معرفی شد، از طیف های مختلف سیاسی بهره برد.

استاندار مرکزی گفت: آقای روحانی را باید درک کرد همانطور که خاتمی را درک کردیم، آقای خاتمی هم در اداره کشور با مشکلات مواجه بود و در درون دولت خود با مشکلات و ملاحظاتی مواجه بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی نیز گفت: دکتر روحانی باید ساختار اداری و بودجه کشور را بازبینی کنند و شاه بیت خروج از وضعیت کنونی، اصلاح برخی از ساختارهای اداری و بودجه ریزی کشور است.

«سید مهدی مقدسی» گفت:همه طیف های سیاسی در دفاع از کشور متحد و منسجم هستند و همه در برابر دشمن در یک صف هستند.

وی افزود: دولت باید اختیارات خود را به استان ها تفویض کند تا قدرت مانور بیشتری داشته باشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت، اظهار داشت: در فضای فعلی کشور باید به شایستگی ها بیشتر توجه شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت تصریح کرد: با وجود انتقاداتی که مطرح است، از آقای روحانی عبور نخواهیم کرد و از او حمایت می کنیم و پای عهدی که بستیم مانده ایم.

مقدسی ادامه داد: ما از دولت نگذشته ایم و منافع ملی مقدم بر هر چیز می دانیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به این نتیجه رسیده برای تحقق شعارهای دولت سنگ تمام گذاشته است.

وی عنوان کرد: هیات رئیسه فراکسیون امید با دکتر روحانی نشست داشته و نقطه نظرات و برخی دیدگاه ها را به ایشان منتقل کرده است.

مقدسی افزود: از استاندار مرکزی می خواهیم جلسات و نشست های کاربردی باشند و در راستای تحقق وعده ها تلاش شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها