Portal_background_image

استاندار در بازديد سرزده از مديريت شعب بانك تجارت تاكيد كرد: بانكداران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادي هستند/ حمايت بانكها از صنايع و واحدهاي توليدي استان

آقازاده استاندار مرکزی در بازدید از سرپرستی مدیریت شعب بانک تجارت در استان مرکزی در جمع مدیران و کارکنان این بانک، گفت: بانکداران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی در حمایت از تولیدکنندگان هستند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهارکرد: در شرایط کنونی اقتصاد کشور اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی  نقش موثری در رونق اقتصادی و حفظ و ایجاد اشتغال دارد که این امر در استان مرکزی که چهارمین قطب صنعتی کشور است از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

وی افزود: بانک تجارت مدیریتی آگاه بر مسائل اقتصادی دارد و این بانک در کارگروه های اقتصادی استان از جمله تسهیل و رفع موانع تولید، کارگروه رونق تولید و ... بعنوان یک بانک پیشرو مطرح است و توانسته به ویژه در همکاری با بخش خصوصی اقدامات خوبی را به انجام برساند.

آقازاده ابراز کرد: بانک تجارت درسالجاری حدود 150 میلیارد تومان تسهیلات فاینانس به بخش خصوصی ارائه نموده که این امر نشان از توجه این بانک به چرخه اقتصاد و تولید است.

استاندار مرکزی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع نقش مهمی در رضایت مندی مردم از نظام دارد، گفت: بانکها در راس فعالیت های اقتصادی هستند و صبر و حوصله و  مدارا نمودن آنان با تولید کنندگان  و مردم شایسته تقدیر است.

آقازاده خاطر نشان کرد: بانک تجارت بعنوان بانکی خوشنام و فعال در کشور  مطرح است و کارکنان این بانک هم خدمات خوبی را  به مردم ارائه می کنند که جای تقدیر دارد.

گفتنی است در این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری نیز حضور داشتند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها