Portal_background_image

بازوند: خدمت رسانی به روستاها و مناطق محروم با شتاب هر چه بیشتر صورت می‌گیرد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار زرندیه، بخشدار خرقان و جمعی از مسوولان محلی مشعل گاز در 10 روستای بخش خرقان شهرستان زرندیه شامل روستاهای علیشار، ورامه، حصار،ازبیزان، چلسبان، بره موم ، مصرقان، عین آباد، منجیقان و دوزج روشن شد.

معاون عمرانی استاندار در آئین روشن شدن مشعل گاز در روستای علیشار بخش خرقان زرندیه در سخنانی گفت: به برکت انقلاب اسلامی خدمت رسانی به روستاها و مناطق محروم به ویژه عملیات گازرسانی با شتاب هر چه بیشتر صورت می گیرد.

هوشنگ بازوند افزود: از آنجائیکه بخش خرقان یکی از مناطق سردسیر استان مرکزی است اما، اقدامات قابل توجهی در حوزه های مختلف به ویژه گازرسانی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: گاز طبیعی به عنوان یك نعمت خدادادی به بركت نظام جمهوری اسلامی و تلاش مسوولان امروز به خانه های روستائیان در اقصی نقاط كشور رسیده است.

بازوند همچنین در پاسخ به درخواست بخشدار خرقان در خصوص وضعیت نامطلوب جاده اصلی این بخش نیز گفت: عملیات اجرایی انجام روکش آسفالت محور اصلی این بخش سال آینده انجام خواهد شد

رئیس شرکت گاز زرندیه نیز در این آئین گفت: گازرسانی به روستاهای علیشار، ورامه و حصار از محل منابع داخلی شرکت گاز استان مرکزی اجرا گردیده و با هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد و 179 میلیون ریال و با 35 هزار و 330 متر شبکه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی اجرا که با نصب 534 عدد علمک گاز بیش از 534 خانوار در این 3 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

داود صولت افزود: گازرسانی به روستاهای عین آباد، منجیقان و دوزج نیز از محل منابع داخلی شرکت گاز استان مرکزی اجرا گردیده و با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد و 883 میلیون ریال و با 25 هزار و 84 متر شبکه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی اجرا که با نصب 287 عدد علمک گاز بیش از 287 خانوار در این 3 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

وی تصریح کرد: گازرسانی به روستاهای ازبیزان، چلسبان ، بره موم و مصرقان نیزاز محل منابع داخلی شرکت گاز استان مرکزی اجرا گردیده و با هزینه ای بالغ بر 14میلیارد و 729 میلیون ریال و با 30هزار و 460 متر شبکه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی اجرا که با نصب 456 عدد علمک گاز بیش از 456 خانوار در این 4 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها