Portal_background_image

بازوند: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی استان مركزی اندیشه شد

معاون عمرانی استاندار گفت: تمهیدات لازم برای ارایه خدمات رفاهی، پذیرایی و اسكان به مسافران نورزی در استان با همكاری دستگاههای مربوطه اندیشه شده است.

هوشنگ بازوند' در دومین نشست ستاد تسهیلات سفر استان مركزی افزود: اعضای این ستاد در راستای ایجاد آرامش و رفاه برای مسافران و ارائه خدمات بهینه رابطه تنگاتنگی داشته اند.

وی ادامه داد: هماهنگی ها لازم با نیروی انتظامی، حمل و نقل، شهرداریها و فرمانداران استان با برگزاری جلسات متعدد انجام شده است.

معاون عمرانی استاندار اضافه كرد: هشت دستگاه خودرو برای كنترل نامحسوس جاده ها و دو دستگاه برای درون شهری تعیین شده و امید می رود امسال آمار كشته شدگان تصادفات نسبت به سال گذشته رشدی نداشته باشد.

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی و سرپرست میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مركزی نیز گفت: ستاد تسهیلات نورزی استان در راستای افزایش ماندگاری سفر و جذب حداكثری مسافر، شرایط مطلوبی را با همكاری دیگر دستگاههای عضو این ستاد فراهم كرده است.

'مجتبی رضوانی' افزود: 39 پایگاه امداد پزشكی، 24 داروخانه شبانه‌روزی، 10 پایگاه امدادی هلال احمر برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی فعال خواهند بود.

وی عنوان كرد: امكان اسكان چهار هزار و 500 مسافر در واحدهای اقامتی استان شامل هتل، هتل‌آپارتمان، مهمانپذیر، منازل استیجاری، كمپینگ، مدارس و مهمانسراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و حسینیه‌ها فراهم شده است.

سرپرست میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری استان مركزی افزود: 264 اثر تاریخی، فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری در استان با ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای پذیرایی مسافران نوروزی تا پایان زمان سفرها آماده اند.

رضوانی بیان كرد: بیش از500 هزار بروشور با هدف معرفی توانمندی‌ها، اماكن مذهبی ، تاریخی و گردشگری بین مسافران نوروزی استان چاپ و توزیع می شود.

در این نشست اعضاء ستاد تسهیلات نوروزی استان مركزی گزارشی از برنامه و اقدامات دستگاه مربوطه را برای تعطیلات سال نو ارایه دادند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها