Portal_background_image

بازوند:نظارت پلیس ساختمانی شهرهای استان در ایام نوروز تقویت شود

معاون عمرانی استاندار گفت: نظارت و بازرسی پلیس ساختمانی شهرداری های استان در تعطیلات نوروز تقویت شده و با جدیت از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شود.

هوشنگ بازوند' در آخرین نشست سالانه شهرداران و اعضای سازمان همیاری شهرداری های استان مركزی افزود: صدور مجوز حفاری برای دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز ممنوع است و شهرداری ها تنها در موارد استثنایی با نظر استان می توانند برای حفاری مجوز صادر كنند.

وی توضیح داد: شهرداری ها بازوی اجرایی و محور مدیریت شهری هستند و باید نهایت همكاری را با ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان ها و استان در خدمات رسانی بهینه ، اسكان، اطلاع رسانی ، زیباسازی شهری و امور فرهنگی داشته باشند و برنامه كشیك پاسخگو و كارآمدی را تعریف كنند.

معاون عمرانی استاندار خاطرنشان كرد: امسال برنامه تشویقی خاصی برای شهرداری های استان در نظر گرفته شده و به ازای هر كاهش كشته تصادفات درون شهری كه در سایه تعامل شهرداری با راهنمایی و رانندگی در تعطیلات نوروزی ایجاد شود 30میلیون ریال تشویقی به شهرداری ها تعلق می گیرد.

بازوند یادآور شد: بهسازی و مرمت مبلمان شهری و تجهیزات پارك ها و شهربازیها ، بسیج امكانات در پاكیزگی شهرها و جلب نظر گردشگران و مسافران نوروزی باید در رئوس كار شهرداری ها قرار گیرد.

در این نشست كلیات بودجه امسال سازمان همیاری شهرداری های استان مركزی و متمم سال 90 بودجه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصویب بودجه پیشنهادی سال 91 سازمان همیاری شهرداری های استان مركزی به نشست بعدی موكول شد.

درحال حاضر 32 شهرداری در استان مركزی وجود دارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها