Portal_background_image

بازنشستگان نیروهای ارزشمند جامعه هستند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی گفت: بهره گیری از تجربه گرانقدر و راهبردی بازنشستگان در امور مختلف جامعه امری ضروری است.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز شنبه در مراسم جشن تقدیر از بازنشستگان تامین اجتماعی استان كه در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراك برگزار شد، افزود: بازنشستگان نیروهای ارزشمند و با تجربه ای هستند كه باید از توان آنها برای پویایی و بالندگی بخش های مختلف بهره گرفت.
وی بیان كرد: تجربیات ارزشمند بازنشستگان چراغ راهی برای جوانان است و این قشر باید از آنها بیشتر و بهتر الگوگیری كنند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مركزی ادامه داد: بازنشستگی به معنای از كار افتادگی و پایان راه و كار نیست، بلكه آغاز یك زندگی جدید است كه باید مورد توجه قرار گیرد.
نصرالهی اظهار داشت: دولت توجه ویژه ای به بازنشستگان جامعه دارد و توجه به حفظ شان و منزلت این قشر باید روز به روز افزایش یابد.
وی گفت: بازنشستگان باید برای گذران اوقات فراغت و انتقال تجربیات خود به دیگران به ویژه نسل جوان، برنامه ریزی خوبی داشته باشند و از ایام زندگی خود به بهترین نحو ممكن استفاده كنند.
در این مراسم، 'كیومرث طهماسبی' مدیر كل تامین اجتماعی و 'داود علیمحمدی' مدیر درمان تامین اجتماعی استان مركزی گزارشی از وضعیت افراد تحت پوشش، مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی استان و خدمات ارائه شده به این افراد ارائه كردند.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها