Portal_background_image

بازدید مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری از هفته نامه صبوح و روابط عمومی جهاد کشاورزی

مصطفی عرب صبح امروز به اتفاق کارشناسان اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری از هفته نامه صبوح و روابط عمومی اداره کل جهاد کشاورزی استان بازدید نمود.

مصطفی عرب  در بازدید از روابط عمومی اداره کل جهاد کشاورزی استان اظهار کرد: توجه استاندار مرکزی به بخش کشاورزی حائز اهمیت و قابل تقدیر است و باید از  رهنمودها و راهبری ایشان در این زمینه استفاده نمود.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان نیز ضمن تقدیر از بازدید صورت گرفته بیان کرد: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، به بخش کشاورزی در استان اهمیت ویژه ای داده شده است.

مظفری عنوان کرد: تشکیل شناسنامه برای کشاورزان ، تنظیم و انتشار نشریه دهکده و اجرای طرح پاییزه و بهاره ناظرین گندم با تعداد 250 نفر از کارشناسان کشاورزی در شاخه های مختلف از فعالیتهای برجسته این اداره کل می باشد.

وی همچنین گزارش مبسوطی از فعالیتهای اداره کل جهاد کشاورزی، پیشنهادات، مسائل و موانع موجود از جمله لزوم اهمیت به بخش کشاورزی استان،وجود استعداد و ظرفیت بسیار بخش کشاورزی استان، نیاز به تاسیس شبکه تلویزیونی کشاورزی در استان با هدف معرفی استان مرکزی به عنوان مهد کشاورزی ارائه داد.

در ادامه مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در بازدید از هفته نامه صبوح تحلیل هرچه بیشتر اخبار و اطلاعات، شفاف سازی، پاسخگویی و اخلاق مداری را مورد تاکید قرار داد.

مصطفی عرب همچنین به تبیین وظایف روابط عمومی ها و اهداف کلان شورای هماهنگی روابط عمومی ها پرداخت و تاکید کرد: متاسفانه شاخصهای مدونی برای همکاری و تعامل مطبوعات با دستگاهها بالاخص در بحث رپرتاژ وجود ندارد و این امر عمدتاً سلیقه ای انجام می شود لیکن با تدوین شاخصها یک ارتباط و تعامل منطقی بین این دو بخش ایجاد می شود.

احمدی سردبیر هفته نامه صبوح نیر با تشکر از بازدید بعمل آمده خواستار توزیع عادلانه آگهی ها و شکستن انحصار برخی از رسانه ها شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها