Portal_background_image

بازدید استاندار مرکزی از پایگاه های اطلاع رسانی به مسافرین نوروزی در سطح استان

استاندار مرکزی روز گذشته به همراه جمعی از مدیران از پایگاه های اطلاع رسانی به مسافرین نوروزی در سطح استان بازدید نمود.

ایشان در این بازدید از نزدیک با فعالیت پایگاه اطلاع رسانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پایگاه ایمنی و سلامت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، اورژانس سیار، پایگاه های امداد خودرو و ماشین آلات سبک و سنگین و پایگاه ایمنی و اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی آشنا شد.

وی از اقدامات کلیه دستگاههای اجرایی خدمات رسان در نوروز 93 در راستای ایجاد آرامش برای مسافران و همچنین اطلاع رسانی از طرق مختلف مانند صدا وسیما، خبرگزاریها و بروشور تقدیر وتشکر کرد.

محمد حسین مقیمی استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی از اقدامات وفعالیتهای خوب دبیر خانه ستاد و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در مرکز استان وشهرستان ها نیز ابراز رضایت نمود.

استاندارهمچنین بصورت سرزده از پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرستان های خمین، دلیجان و محلات نیز بازدید نمود و گفت: امروز از نزدیک با انجام تست قندخون و فشارخون، ارائه فعالیت ها و عملکرد امدادگران جمعیت هلال احمر به مسافران در ایستگاه سلامت را مشاهده کردیم و ارائه این خدمات و نحوه برخورد امدادگران جمعیت هلال احمر دلیجان با مسافران نوروزی مطلوب و قابل قبول می باشد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها