Portal_background_image

بازدید استاندار مرکزی از واحدهای تولیدی و صنعتی و پروژه های عمرانی کمیجان

مقیمی به منظور بررسی مسائل و مشکلات کارخانجات مستقر در شهرک صنعتی کمیجان و واحدهای تولیدی و همچنین بررسی وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شهرستان کمیجان از آنها بازدید نمود.

مقیمی در جریان بازدید از سوله های فنی و حرفه ای این شهرستان، گفت: کل این مجموعه 3500 متر است که یک سوله 300 متری برای خواهران که تا پایان سال به بهره برداری می رسد و یک سوله 600 متری نیز برای برادران که در صورت تأمین اعتبارآن هم به بهره برداری خواهد رسید، در نظر گرفته شده است.

استاندار مرکزی در این سفر از شرکت های پیمان پخش غروب، دانه طلایی تولید کننده خوراک دام و طیور، میلاد پلاستیک آریا تولید کننده فوم پی وی سی با 3500 متر زیربنا و 15 میلیارد تومان اعتبار اولیه و 1 میلیارد تومان تسهیلات با اشتغال زایی مستقیم 40 نفر، تعاونی ذوب فلزات رهروان آتی با اشتغال زایی مستقیم 40 نفر و 100 نفر غیر مستقیم با 2 هزار متر زیربنا و سرمایه اولیه 2 میلیارد تومان و ظرفیت تولید 35 تن در روز، کارخانه شیر پاستوریزه و فرآورده های لبنی با اشتغال زایی 20 نفر و ظرفیت تولید روزانه 20 تن شیر و آبمیوه با 3 هزار متر زیربنا و 4 میلیارد تومان سرمایه اولیه، بازدید نمود.

وی در ادامه از روند عملیات عمرانی ساختمان دهیاری روستای وفس و یادمان شهدای گمنام بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این پروژه ها قرار گرفت وبا آرمان های شهدای این منطقه نیز تجدید بیعت کرد.

استاندار مرکزی در پایان از دو کارگاه خیاطی روستای اسفندان که یکی از آنها در ساختمان دهیاری این روستا مسقر بود و دیگری نیز به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کمیجان در داخل روستا راه اندازی شده بود و توسط بانوان این منطقه اداره می شدند، بازدید و طی گفتگو با آنان، با موانع موجود در تولید و گسترش محصولاتشان آشنا و دستورات لازم را صادر نمود.

گفتنی است در حاشیه این بازدیدها کلنگ احداث ساختمان اداری شهرداری کمیجان و کارخانه آرد شرکت تعاونی سیلوداران کمیجان با ظرفیت 200 تن در روز از سوی استاندار مرکزی بر زمین نشست.

یادآور می گردد که در این بازدیدها معاون هماهنگی امور عمرانی، معاون برنامه ریزی و اشتغال، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل، فرماندار شهرستان کمیجان و برخی از مدیران استانی و شهرستانی حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها