Portal_background_image

بازدید استاندار مرکزی از دفتر امور روحانیون و ائمه جمعه استانداری مرکزی

در این بازدید استانداری مرکزی برای بررسی و حل مشکلات روحانیون شهر و روستا در سطح استان تاکید کرد و افزود : زحمات قشر مظلوم و زحمت کش طلاب و روحانیون که با جان و دل در جای جای استان بویژه روستاهای محروم مشغول امر تبلیغ هستند ستودنی است . در این بازدید استاندار از زحمات حجه الاسلام و المسلمین احمد رضائیان مشاور امور روحانیون و ائمه جمعه تشکر و قدر دانی کردند.

در این جلسه که مهندس بازوند نیز حضور داشتند حجه الاسلام احمد رضاییان ازفعالیت ها و عملکرد این دفتر و همچنین بازدید از روحانیون 180 روستا که در غالب طرح هجرت و مستقر و آزاد در سطح استان مرکزی مشغول تبلیغ دین مبین اسلام هستند گزارشی ارائه نمودند.
در این نشست مشاور امور روحانیون استاندار مرکزی مشکلات و نیازهای روحانیون استان را یاد آوری نمودند و از استانداری محترم رسیدگی به این امور را خواستار شدند در این نشست احمد رضاییان از بازدید استاندار محترم ابراز خرسندی نمودند و از زحمات استاندار محترم و مهندس بازوند و دکتر آقا صادقی و کلیه معاونین ، مدیران کل و دفتر استاندار و روابط عمومی و امور بین الملل استانداری که نقش ارزنده ای در راه اندازی این دفتر داشتند تشکر و قدر دانی نمودند .
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها