Portal_background_image

بازدید استاندار مرکزی از خبرگزاری های ایسنا و ایکنا

مقیمی عصر امروز از خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا )و خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا ) در شهر اراک بازدید کرد.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی گفت:  خبرگزاری ها در استان مرکزی با اقدامات حرفه ای توانسته اند بخش بزرگی از عملکرد دولت، مشکلات و نقاط قوت استان را برجسته سازی کنند اما برای رسیدن به شرایط مطلوب راه زیادی در پیش است.     
مقیمی با اشاره به اینکه خبرگزاری ایسنا یک پایگاه دانشگاهی است، اظهار کرد: ایسنا جزء خبرگزاری هایی است که توانسته موفق عمل نماید و از آنجا که به جمع دانشگاهی و علمی وابسته است سعی دارد که این پایگاه را حفظ کند.

 استاندار مرکزی بیان کرد: این خبرگزاری توانسته است با جهت گیری منطقی، اطلاع رسانی شفاف و با صداقت در جریان رقابت رسانه ای استان حضور یابد و در کنار مجموعه خبرگزاری های استان به نحو شایسته فعالیت نماید.

وی با بیان اینکه هنوز در خیلی از مسائل باید آگاهی های لازم داده شود، تصریح کرد: صدا و سیما و خبرگزاری ها نقش تعیین کننده ای در اطلاع رسانی  بر عهده دارند که می توانند با  برنامه ریزی و تلاش بیشتر در این زمینه گام های موثری بردارند.

مقیمی در بازدید از خبرگزاری ایکنا، اظهار کرد: خبرگزاری ایکنا به عنوان تنها پایگاه خبری آموزه ها و اخبار قرآنی در بین کشورهای اسلامی عمل می کند و این ظرفیت باید به شایستگی توسعه یابد.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش شود مجموعه خبرگزاری ایکنا فعالتر از قبل در راستای اطلاع رسانی معنوی گام بردارد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها