Portal_background_image

بازدید استاندار مرکزی از بخش کمره شهرستان خمین

مقیمی روز پنجشنبه از برخی روستاهای بخش کمره شهرستان خمین و واحدهای تولیدی مستقر در این روستاها بازدید کرد.

مقیمی استاندار مرکزی در جریان بازدید از کارگاه های خیاطی بخش کمره، اظهار کرد: ایجاد 13 کارگاه خیاطی در روستاهای این بخش اقدامی در جهت سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و کار ارزنده ای است.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت روستاها در جهت رشد و توسعه، افزود: مشاغل خانگی نقش مؤثری در اقتصاد خانواده، خوداتکایی و خودباوری،حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی در جامعه دارد.

مقیمی گفت: مرکز مناطق محروم کشور در راستای اشتغال زایی برای روستاییان با تشکیل تعاونی در روستاها در قبال 25 درصد آورده مردم 75 درصد دیگر را از طریق پرداخت تسهیلات تأمین می کند که نیاز است اجرای این  طرح از سوی فرمانداران با جدیت پیگیری شود.

گفتنی است استاندار مرکزی در جریان این سفر از کارگاه های خیاطی روستاهای قلعه بابو، سیف الدین و جوادیه و کارگاه های تولید ادوات کشاورزی، تولید روسری و مواد شوینده روستای سیف الدین بازدید نمود و از نزدیک با روند ایجاد اشتغال در این روستاها آشنا شد.

شایان ذکر است امسال 13 کارگاه خیاطی در  روستاهای جوادیه، سیف الدین، ورچه، قلعه بابو، لیلیان، لکان، علی آباد و.. بخش کمره شهرستان خمین ایجاد شده است که توانسته برای 120 نفر اشتغالزایی نماید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها