Portal_background_image

بازديد وزير بهداشت از مراكز بهداشتي و درماني خنداب/تجهيزات مورد نياز بيمارستان مهر خنداب تا يك ماه آينده تامين مي شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از بخش های مختلف بیمارستان مهر در شهرستان خنداب که با حضور استاندار مرکزی انجام شد، گفت: تجهيزات مورد نياز بيمارستان مهر خنداب تا يك ماه آينده تامين مي شود.

وزیر بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی اظهار کرد: خوشبختانه بیمارستان مهر خنداب افتتاح شده اما به برخی تجهیزات نیاز دارد و ظرف یک ماه آینده، از تهران ارسال می شود و امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی اراک، این بیمارستان را با سرعت بالایی به طور کامل راه اندازی کند تا آرزو و مطالبه اصلی مردم این منطقه محقق شود.

دکتر هاشمی اظهار داشت: مطالبات بهداشتی و درمانی روستاهای شهرستان خنداب نیز به تدریج تامین می شود و درمانگاه جاورسیان نیز تبدیل به مرکز شبانه روزی می شود.

وزیر بهداشت تاکید کرد: شرط اصلی تبدیل مراکز بهداشتی درمانی به مرکز شبانه روزی در مناطق مختلف، وجود حداقل 12 تا 15 هزار نفر جمعیت است و بر اساس قانون سطح بندی خدمات، هر شهری که جمعیت آن کمتر از این مقدار باشد، نمی تواند درمانگاه شبانه روزی داشته باشد.

 بیمارستان مهر خنداب دارای 20 تخت تجهیز شده در دو طبقه و بخش هایی مانند اورژانس، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق عمل و بخش بستری است و به تازگی افتتاح شده است.

وزیر بهداشت همچنین از مرکز بهداشتی و درمانی دهنو بازدید و محل زیست پزشکان این مرکز را افتتاح کرد.

محل زیست پزشکان مرکز بهداشت و درمانی دهنو با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال ساخته و تجهیز شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها