Portal_background_image

بازديد استاندار و نماينده ولي فقيه در استان از شركت آذرآب / آغاز فعاليت مجدد شركت آذرآب

زمانی قمی استاندار مرکزی و حضرت آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان با حضور در شرکت آذرآب از خطوط تولید این شرکت که از امروز (دوشنبه ) فعالیت مجدد خود را از سرگرفته است بازدید کردند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: با پیگیری نماینده ولی فقیه در استان برای رسیدگی  به مسائل و مشکلات صنایع بزرگ استان به ویژه شرکت های هپکو و آذرآب برخی اقدام های کوتاه مدت برای گره گشایی از معضلات کارگری در این شرکت ها انجام شد و امروز شاهد آغاز فعالیت مجدد شرکت آذرآب هستیم.

وی بازگشت واحدهای تولیدی استان به چرخه تولید و افتخار آفرینی در عرصه اقتصاد و تولید کشور را از اولویت های مهم استان دانست و افزود: پیگیری تمام قراردادهای موجود و همچنین پیگیری و عقد قرارداد هایی که شرکت آذرآب توانایی اجرای آن ها را دارد از جمله اقدام های بعدی مجموعه دولت برای رونق بخشی به این شرکت است.

زمانی قمی خاطر نشان کرد: مقرر شده که در نشستی با مدیران و مهندسان شرکت آذر آب در هفته جاری، مشکلات این شرکت احصا و اقدام های موثر برای حل آن ها صورت گیرد.

استاندار مرکزی تاکید کرد: به کارگران این اطمینان را می دهم که  مجموعه دولت  تا حل شدن  مسائل و مشکلات در کنار کارگران خواهد بود و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آنچه در این زمینه بر عهده مدیریت ارشد استان و دولت است را تحقق بخشیم و همچنان از رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان بهره خواهیم گرفت و به این مسئله افتخار می کنیم.

آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان نیز با تشکر از اقدامات مجموعه دولت و استاندار مرکزی برای پیگیری و حل مشکلات کارگری شرکت های هپکو و آذرآب ،اظهار کرد: شرکت آذرآب با اقدام های کوتاه مدت دولت به چرخه تولید بازگشته و نیاز است در قدم بعدی با نظارت دولت هیات مدیره و مدیریت کارآمد از میان افراد خبره، امانتدار، صادق و با کفایت برای آن انتخاب شود.

امام جمعه اراک  با اشاره به ظرفیت بالای شرکت های آذرآب و هپکو، خاطر نشان کرد: فعال سازی ظرفیت اسمی آذر آب به طور کامل زمینه فعالیت ده ها واحد زیردستی و وابسته را در کشور به همراه دارد و با خود تولید ثروت، رونق اقتصادی و اشتغالزایی می آورد.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: همه تلاش خود را برای رونق بخشی به صنایع بزرگ استان و همچنین  نوسازی و تجهیز  این صنایع بکار خواهیم گرفت و از همه عزیزانی که جمهوری اسلامی و اقتصاد کشور را یاری می کنند سپاسگزاری می نمایم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها