Portal_background_image

بازديد استاندار مركزي از خبرگزاري تسنيم، برنا و پايگاه خبري تحليلي فرداي ورزش

آقازاده استاندار مرکزی از خبرگزاری تسنیم، برنا و پایگاه خبری تحلیلی فردای ورزش بازدید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی در مراسم افتتاح ساختمان جدید خبرگزاری تسنیم که با حضور نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه اراک و اعضای شورای اسلامی شهر اراک برگزار شد، اظهار کرد: خبرگزاری تسنیم با ‌عدالت ‌خبری مرجع کامل و جامعی برای همه جناح‌هاست‌.

وی افزود: یکی از شاخصه‌های امام علی(ع) عدالت بود، به فعالان عرصه رسانه و خبر توصیه داریم در بعد اطلاعات، اطلاع‌رسانی و خبر، وصایای امام علی(ع) را به‌ویژه اجرای عدالت مدنظر قرار دهند، حتما رسانه‌های شناسنامه‌دار این توصیه و وصیت امام علی(ع) را اجرا می‌کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: با این که زمینه فعالیت خبرگزاری تسنیم بیشتر سیاسی است اما همیشه سعی کرده تنوع خبر و عدالت  را در تولید اخبار داشته باشد و می‌تواند به عنوان خبرگزاری کامل و جامع برای همه مطرح شود.

آقازاده ابراز کرد: برخی از سایت‌ها و افراد فاقد هویت و شناسنامه با بی‌مسئولیتی  سعی در ایجاد التهاب و تشنج در فضای جامعه و ایجاد ابهام در افکار عمومی دارند که در این راستا رسانه‌ها با مدیریت اخبار وخبررسانی به موقع، می‌توانند نسبت به خنثی‌سازی این شیطنت‌ها اقدام کنند.

 استاندار مرکزی همچنین در بازدید از دفتر پایگاه خبری تحلیلی فردای ورزش و نشست با خبرنگاران این پایگاه و اعضای انجمن ورزش نویسان استان مرکزی، گفت: فعالیت در دنیای ورزش امری سخت، پرهیجان و پراسترس است و همین موضوع فعالیت در این حوزه را ارزشمند و جذاب کرده است، خوشحالیم که می بینیم جوانهای علاقمند به ورزش، در پایگاه خبری تحلیلی فردای ورزش این حوزه را به صورت تخصصی پوشش می دهند و تاثیرگذار هستند.

وی بیان کرد: قطعاً این رسانه نوپا می تواند با گسترش فعالیت های خود به انسجام هر چه بیشتر جامعه ورزش استان کمک شایانی کند و با تولید اخبار به عنوان یک مرجع خبری برای رسانه های کشوری تلقی گردد.

استاندار مرکزی اظهار کرد: باید از ورزش دوستان و ورزشکاران گرفته تا پیشکسوتان و ورزشی نویسان، به انسجام هر چه بیشتر جامعه ورزش کمک کنند که رسانه ها در این بین نقش موثری دارند و می توانند در راستای ایجاد جایگاهی مطمئن برای ورزش استان تلاش کنند.

استاندار مرکزی در بازدید از خبرگزاری برنا نیز گفت: پختگی عملکرد در عین جوان بودن یکی از مزیت های مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی است که وزیر ورزش و جوانان هم به آن اشاره داشته است.

وی  خاطر نشان کرد: از عملکرد مثبت مدیرکل ورزش و جوانان به عنوان یکی از مدیران موفق استان می توان نتیجه گرفت اعتماد به جوانان در حوزه های مدیریتی یک گام رو به جلوست و باید تداوم پیدا کند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها