Portal_background_image

بازديد استاندار مركزي از بيمارستان امير كبير اراك به مناسبت روز پرستار

آقازاده استاندار مرکزی به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار از بخشهای مختلف بیمارستان امیرکبیر اراک بازدید کرد و ضمن عیادت از بیماران با اهدای گل از زحمات پرستاران این بیمارستان تقدیر نمود.

آقازاده استاندار مرکزی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) ،گفت: در آستانه سوم بهمن ماه و روز پرستار این توفیق حاصل شد که با پرستاران در این واحد درمانی دیدار و از زحمات  و تلاش های دلسوزانه آنها تقدیر نمائیم.

وی تصریح کرد: این بیمارستان از شرایط مناسبی در حوزه درمان و نگهداری از کودکان سخت درمان برخوردار است و تنها در زمینه تجهیزات بیمارستانی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که مقرر شد با همت خیران سلامت و استانداری برخی از تجهیزات مورد نیاز آن برای ارایه خدمات بهینه به بیماران فراهم شود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: با عشق و علاقه ای که در همه پرسنل، پرستاران و پزشکان این بیمارستان و خیرین وجود دارد و  با همت عمومی باید تلاش شود این مرکز را که از استان های همجوار نیز مراجعه کنند دارد به مرکز مجهز تری تبدیل نماییم.

گفتنی است استاندار مرکزی به همراه تعدادی از مدیران استانی و خیران سلامت استان از بخش های مختلف بیمارستان امیر کبیر اراک و موسسه حامی یار فعال در عرصه حمایت از کودکان سرطانی بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها