Portal_background_image

بازديد استاندار از 3 واحد توليدي و صنعتي در زرنديه / آقازاده: صنعت و كشاورزي دو بال توسعه زرنديه هستند

آقازاده استاندار مرکزی در هفتمین سفر خود به شهرستان زرندیه در جریان بازدید از سه واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان در جمع خبرنگاران، گفت: صنعت و کشاورزی دو بال توسعه زرندیه هستند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: کارخانه ساختمانی و صنعتی رکن سازه یک واحد صنعتی مدرن در زرندیه است که تولیدات آن منحصر بفرد بوده و به دلیل برخورداری از نیروی انسانی جوان و مدیران کارآمد و پویا و تجهیزات متناسب با تکنولوژی روز به یک واحد تولیدی موفق با اشتغالزایی بالا تبدیل شده است. 

آقازاده با اشاره به ایجاد اشتغال برای 1700 نفر نیروی متخصص و کارگر در این کارخانه گفت: تطبیق با علم روز و مدیریت کارآمد با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص زمینه تولید سالانه 100 هزار سازه‌ سنگین فلزی، ساختمانی و صنعتی را فراهم کند.    

وی بیان کرد: این واحد تولیدی در سال گذشته با 50 درصد ظرفیت اسمی خود فعال بوده است و هم اکنون توانسته است ظرفیت تولید خود را تا 70 درصد افزایش دهد و برای احداث سازه ساختمان‌های بلند مرتبه بالای 25 طبقه طرح توسعه‌ای دارد. 

استاندار مرکزی بیان کرد: سازه‌های تولیدی منحصر بفرد صنعت ساختمان از مزیت های این واحد تولیدی و صنعتی است و یکی از سرمایه‌گذاری‌های موفق در سطح کشور به شمار می‌رود. 

آقازاده با اشاره به بازدید خود از مجتمع کشت و صنعت زرخیز فصیح خشکرود زرندیه نیز گفت: بالغ بر 200 هکتار درختان پسته با عمر بالای 30 سال در این مجتمع وجود دارد و قرار است این وسعت به میزان 700 هکتار دیگر افزایش یابد و با روش های آبیاری نوین ضمن تولید پسته مرغوب و ارگانیک ارزش اقتصادی بالایی برای استان به همراه داشته باشد. 

استاندار مرکزی با اشاره به برگزاری نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی استان و شهرستان زرندیه، گفت: در این نشست تصمیمات مناسبی برای رفع مسائل و مشکلات 3 واحد تولیدی شهرستان زرندیه اتخاذ شد و مصوبات نشست قبلی این ستاد مورد بررسی قرار گرفت که حدود 90 درصد آن تحقق یافته است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها