Portal_background_image

بازديد استاندار از روند عمليات اجرائي چند طرح اقتصادي و عمراني /استاندار: پتروشيمي خمين در نيمه دوم سال 97 بهره برداري مي شود

آقازاده استاندار مرکزی از روند عملیات اجرائی چند طرح بزرگ اقتصادی و عمرانی در خمین و اراک بازدید کرد و مشکلات و موانع موجود در به بهره برداری رسیدن این طرح ها را بررسی و در جهت رفع آنها تصمیماتی اتخاذ نمود.

استاندار مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید از روند عملیات اجرائی چند طرح بزرگ صنعتی و تولیدی در شهرستان خمین،  گفت: موانع سر راه این طرح های صنعتی بررسی شده است و با تدابیر لازم در چند ماه آینده مراحل ساخت و تجهیز این واحدها کامل می شودو در مدار تولید قرار می گیرند.

وی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها در شهرستان خمین شاهد کاهش دو درصدی نرخ بیکاری در این شهرستان خواهیم بود.

آقازاده گفت: مشکلات مربوط به تامین آب وسایر مجوزهای لازم برای به بهره برداری رسیدن مرغداری 2 میلیون قطعه ای خمین  بررسی و در جهت رفع آنها تصمیماتی اتخاذ شد.

وی افزود: مجتمع گل خانه ای خمین نیز تاپایان امسال به بهره برداری می رسد و برای بیش از 400 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

آقازاده با بیان اینکه سرمایه گذار خصوصی پتروشیمی خمین  بدون استفاده از تسهیلات بانکی  این پروژه را تکمیل خواهد کرد، گفت: امیدواریم این واحد صنعتی با ظرفیت حدود 180 هزار تن در سال در نیمه دوم  سال 97 به بهره برداری برسد.

وی درخصوص کارخانه خودرو سازی خمین نیز گفت: تیمی برای جلب  وجذب سرمایه گذار برای این کارخانه در نظرگرفته شده است و ظرف دو ماه آینده گزارش جامع تری از اجرای این طرح ارائه خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: کمیته‌‌ای برای پیگیری مشکلات مجتمع گل و گیاه، سایپا و مرغداری 2 میلیون قطعه‌ای شهرستان باید تشکیل شود و در مدت 2 هفته مشکلات دسته بندی و رفع شود.

استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولین از عملیات ساخت بیمارستان ولیعصر (عج) اراک و همچنین پروژه تقاطع غیر همسطح سنجان بازدید کرد.

با حضور استاندار مرکزی ، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین عملیات اجرائی بیمارستان 96 تختخوابی خیر مرحوم رضايي آشتیانی نیز در اراک آغاز شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها