Portal_background_image

بازديد استاندار از روند احداث و پيشرفت فيزيكي پروژه ساختمان جديد بيمارستان وليعصر (عج) اراك

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه بازدید از طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک در نشست بررسی روند احداث و پیشرفت فیزیکی ساختمان جدید این بیمارستان، گفت: پیش بینی می شود طرح توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک تا پایان سال به مرحله بهره برداری برسد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: این بیمارستان با بیش از 500 تخت یکی از بیمارستان های نمونه کشوری است که تا کنون 61 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

وی ادامه داد: نشست های بررسی و رفع مشکلات بیمارستان ولیعصر (عج) اراک برای تسریع در بهره برداری و ارایه خدمت به مردم به صورت منظم در حال برگزاری بوده و در این راستا از ابتدای سال جاری تا کنون 2 نشست برگزار شده است. 

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: در دومین نشست بررسی مشکلات بیمارستان ولیعصر (عج) اراک که با حضور پیمانکار این طرح برگزار شد در خصوص تامین نیازهایی از جمله تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، آسانسور، دیگ های بخار و تابلوهای برق که هزینه ای بالغ بر 600 تا 700 میلیارد ریال دارد، بحث شد. 

آقازاده گفت: مقرر شد این نشست ها بر اساس نیازهای بیمارستان ولیعصر (عج) اراک به صورت ماهانه برگزار و زمینه بهره برداری از این طرح تا پایان سال جاری فراهم شود.

یادآور می گردد مطالعات و عملیات اجرایی بیمارستان ولیعصر (عج)اراک به عنوان مرکز مادر تخصصی، درمانی و اورژانس از سال 87آغاز شده است.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها