Portal_background_image

استاندار مركزي: ايران بزرگترين صادر كننده فرآورده بنزين است

آقازاده استاندار مرکزی در جمع خبرنگاران ، گفت: اخیرا وزیر نفت اعلام کرد که ایران در شرایط تحریمی و فشارهای اقتصادی بزرگترین صادر کننده فرآورده بنزین است در حالیکه سه سال پیش کشور ما بزرگ‌ترین واردکننده بنزین در خاورمیانه بود و این یک افتخار بزرگ برای نظام اسلامی است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان و معاندان نظام اسلامی با اعمال فشارها و تحریم های ظالمانه در صدد ایجاد بحران و چالش در کشور هستند، تبیین خدمات انقلاب و نظام به مردم و تلاش برای مقابله با فشارهای اقتصادی موجب خواهد شد تا مسیر ناهمواری که بدخواهان انقلاب برای ملت ایران ایجاد کردند، هموار شود.

استاندار مرکزی گفت: اخیرا وزیر نفت اعلام کرد که ایران در شرایط تحریمی و فشارهای اقتصادی بزرگترین صادر کننده فرآورده بنزین است در حالیکه سه سال پیش کشور ما بزرگ‌ترین واردکننده بنزین در خاورمیانه بود و این یک افتخار بزرگ برای نظام اسلامی است و  یک پیام روشن، واضح و نگران‌کننده برای همه کسانی است که با اعمال تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی به دنبال انزوای انقلاب هستند.

آقازاده ادامه داد: هدفمند بودن سیاست های اقتصادی و انسجام مردم و مسئولان راهکاری مناسب برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است و با برخورداری از این روحیه ظرف دو سال آینده این شرایط ظالمانه تحریمی را پشت سر خواهیم گذاشت و به عبارتی تحریم‌ها را بطور کامل دور خواهیم زد.

استاندار مرکزی گفت: در سال ۹۸ تا به امروز ۱۳ هزار شغل تعریف شده در سطح استان  ایجاد شده است که پیش بینی می شود تا پایان امسال این آمار تا نزدیک ۲۰ هزار شغل برسد گرچه برای رسیدن به حد مطلوب و صفر شدن بیکاری باید ۶۵ هزار فرصت شغلی ایجاد شود.

وی افزود: شرکت مقره سازی ساوه یکی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان است که به دلیل برخی مشکلات با ورشکستگی و چالش کارگری مواجه بود اما در سایه حمایت دولت و تلاش کارگران و تولیدکنندگان و مدیریت صحیح این کارخانه خوشبختانه از بحران و ورشکستگی خارج و علاوه بر به روز کردن مطالبات کارگری بالغ بر ۳۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است.

استاندار مرکزی ابراز کرد: هنر تولیدکنندگان ما دور زدن تحریم هاست و تبدیل تحریم ها به فرصت نتیجه خودباوری و ایمان کارآفرینان و مجاهدان سنگر تولید است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها